Продовження протистояння: енергодарці вимагають показати розрахунки на тарифи

Після так званого мітингу працівників КП “Тепловодоканал” та обіцянок міського голови вирішити питання з тарифами остаточно, городяни знову зібралися у конференц-залі виконкому. Присутні люди не зрозуміли, для чого вони висиділи 15 годин на сесії, а тепер ситуація знову зайшла в глухий кут.

Енергодарці знову зібралися на люди на обговорення тарифів
В Енергодарі відбулося чергове засідання щодо тарифів

Павло Музика повідомив, що головним питанням стала подальша робота КП” Тепловодоканал”. Мер закликав містян відкинути усі емоції, бо, за його словами, конструктивні рішення повинні прийматися з холодною головою.

Павло Олексійович повідомив людям: своїми діями вони можуть спровокувати у місті комунальний колапс, що призведе до закриття дитячих садочків, шкіл та інших подібних установ. Бо без обслуговування КП” Тепловодоканал” вони працювати просто не зможуть. Представники міської влади запевнили, що нові тарифи розроблялися з метою обслуговування населення, а не для власного заробітку.

В Енергодару відбулося чергове засідання по тарифам
Мер Енергодару лякає містян комунальним колапсом

Не дивлячись на поради міського голови залишити емоції за дверима, присутні не засіданні городяни аж ніяк не налаштовані закрити це питання доти, доки перемога над несправедливими тарифами не буде на їх боці.

Деякі депутати Енергодарської міської ради запропонували починати збір підписів населення за відставку міського голови та виконкому. А також, за умови жорсткої кризи, вимагати президентського управління в Енергодарі.

Заступник міського голови Василь Разводов у відповідь запропонував створити комісію з тих людей, кому довіряють містяни, включаючи представників «Громадського контролю». Павло Музика в свою чергу наголосив, що розрахунки по тарифам будуть передані голові наглядової комісії одразу після того, як вона буде сформована. Але до цього дійшли далеко не одразу.

Міська влада Енергодару  намагаються  увійти в діалог з  обуреними городянами
В Енергодарі обговорили тарифи

По завершенню зустрічі з городянами в сесійній залі продовжилося засідання в більш вузькому колі, на якому  міським головою все ж таки було підписано  рішення про відміну тарифів,  обговорено створення комісії та обраний її голова, яким став засновник «Громадського контролю» Олександр Дєвочкин.

Енергодар буде приймати тимчасові тарифи
Мер Енергодару підписав рішення про відміну тарифів

А вже цієї суботи відбудеться сесія міської ради, на якій планується створити комісію, яка буде займатися перевіркою економічного обґрунтування розрахунків «Тепловодоканалу». Окрім цього, аби дати можливість комунальному підприємству працювати, депутати мають намір прийняти рішення про встановлення тимчасових тарифів. Приблизно на рівні тих, що діяли до сих пір.

Варвара Соболева, Сергій Гарильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Переповнені баки: в мерії Енергодара нарешті відреагували на сміттєву проблему

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X