Проблеми з гарячою водою: енергодарці поспілкувалися з обласною владою

В обласному контактному центрі відбулася чергова пряма «гаряча лінія», під час якої з громадянами спілкувався заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков.

Проблеми з гарячою водою: у четвер в Енергодарі відбудеться сесія міськради
Енергодарці поспілкувалися із заступником голови облдержадміністрації Віктором Скобліковим

Посадовцю на «гарячу лінію» надійшло 13 дзвінків. Активними були жителі Енергодара, повідомляє прес-служба ОДА.

Основна тематика дзвінків пов’язана з тим, що сьогодні жителі Енергодара не можуть у повному обсязі отримувати комунальні послуги. Через низький рівень оплати населення комунальне підприємство «Тепловодоканал» накопичило борг за електроенергію. Нагадаємо, з 1 серпня в Енергодарі розпочато відключення від електропостачання центрального теплового пункту міста, внаслідок чого припинено постачання гарячої води до житлових будинків, об’єктів та підприємств. 

Причиною знеструмлення об’єктів стала заборгованість за спожиту електроенергію КП «ТВК» перед ТОВ «ВЕК «Паливенерго». Борг у розмірі 1 мільйон 826 тисяч гривень виник у зв’язку з низьким рівнем оплати населенням, підприємствами та юридичними особами послуг з водопостачання та водовідведення.

Віктор Скобліков повідомив енергодарцям, що після обговорення цього питання було досягнуто домовленостей, а саме під час засідання сесії Енергодарської міської ради затвердити питання надання підприємству «Тепловодоканал» фінансової підтримки у розмірі 10 мільйонів гривень. Також досягнута домовленість з ВП «Запорізька АЕС» на постачання комунальних послуг.

Сесія Енергодарської міської ради запланована на четвер, 8 серпня, де й буде вирішуватись це питання.

Читайте також: Через заборгованість енергодарці можуть залишитися взагалі без води!?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X