Відзняли: знімальна група поїхала з Енергодару

Два тижні поспіль в Енергодарі гостювали кіношники.  Приємно усвідомлювати, що наше місто приваблює витончений смак режисера і об’єктиви камер.  На сторінці у Facebook, головний режисер Ірина Громозда поділилася своїми враженнями:

«Ми шукали не велике і не маленьке місто. З певною атмосферою замкнутості, самотності. З особливою енергетикою, яка відсутня в мегаполісі. Ми шукали місто з дуже яскраво вираженим характером – НЕ еклектичний, не розрізнений. Дуже цілісний. Дуже своєрідний. І ми знайшли його».

Коментар головного режисера серіалу «Схованки»

Коментар головного режисера серіалу «Схованки» на сторінці у «Facebook»

Енергодарці радо вітали усю знімальну групу. Так як зйомки захопили значну територію міста, необхідно було створити і певні умови. У серіалі не має бути нічого зайвого.  Та що там! Кіношники зазіхнули на неможливе. Перекрили центральний в’їзд до міста, вперше в історії Енергодару. Тимчасові незручності не доставляли клопоту жителям. Навпаки, всі з великим інтересом спостерігали за народженням нового легендарного серіалу.

Активні енергодарці взяли участь в процесі зйомки.  Наші друзі спробували себе в амплуа патрульної поліції, кінологів, преси. В серіалі грали як дорослі, так і діти. 

Діти Енергодару на зйомках серіалу «Схованки»

Діти Енергодару на зйомках серіалу «Схованки»

Знімальна група – це єдиний організм. Та кожен з них відповідає за окремий елемент. Цікаво спостерігати за процесом створення кіно. Завжди нервовий режисер, налаштовані актори, уважні оператори. Найбільше вражав вираз обличчя звукорежисерів. Вони чують кожен рух. А коли 50 чоловік знімальної групи говорять водночас, їх очі наповнюються кров’ю від злості.

Енергодар залишив приємне враження для всіх членів знімальної групи. Вони досі діляться світлинами з міста у соціальних мережах.

Знімальна група серіалу «Схованки»

Знімальна група серіалу «Схованки»

Впевнено скажемо, що трилер «Схованки» підніме український кінематограф на новий рівень. Помічник режисера Вадим Ротор пишається проектом і всерйоз говорить про Кани!

Помічник режисера Вадим Ротор

Помічник режисера Вадим Ротор

Подивитися трилер «Схованки» ми зможемо вже восени цього року. І так приємно, спостерігати з екранів телевізорів свій рідний, особливий та атмосферний Енергодар.

Валерія Бабич, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте также: Стоп, знято! Всі «смаколики» знімального процесу трилеру в Енергодарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X