Жителі Енергодара три тижні «виживали» без гарячої води

Вже давно людство користується благами цивілізації. На щастя, кожен має можливість зігрітися теплом від опалювальних пристроїв та помитися гарячою водою. Але енергодарці, що мешкають по вулиці Придніпровській, чомусь були позбавлені елементарних зручностей, які їм мають забезпечувати комунальники та МДЛ.

В будинках номер 4, 6 та 8 по вулиці Придніпровській мешкають пенсіонери та інваліди, яким треба докласти чимало зусиль, аби щоразу підігрівати воду. Дивлячись на хворих  енергодарців, ми ледь стримували сльози. Але цинізм нашої влади незламний і непохитний. Їй байдуже. Адже, мабуть,  у можновладців гаряча вода не зникає.

Енергодарці обурені відсутністю гарячої води
В енергодарців три тижні немає гарячої води

Пенсіонери, інваліди та просто дорослі мешканці Енергодара висказали своє негативне ставлення до ситуації, яка склалася з гарячою водою.  Та що там! Навіть малеча, якій, здавалося б, немає діла до дорослих проблем,  висловила своє обурення. Дітлахи розповідають, що їм доводиться по декілька разів гріти воду в електричному чайнику, аби причепуритися до школи.

Енергодарці просять увімкнути їм гарячу воду
Енергодарці три тижні «виживають» без гарячої води

Як виявилося, відсутність гарячої води – це не єдина проблема, яка псує якість життя людей. Мешканці будинків по вулиці Придніпровській потерпають і від інших  комунальних негараздів. Вони шоковані, що у 21 сторіччі, в такому розвинутому місті можна знищити і зіпсувати за кілька років те, що напрацьовувалося десятиріччями.

Енергодарська компанія «Місто для людей» знущається над людьми
Енергодарці незадоволені роботою комунального підприємства «Місто для людей»

Сьогодні, 6 травня, жителі Придніпровської  нарешті отримали ледь теплу воду замість гарячої. І це після трьох тижнів страждань! Та вони не поспішають радіти і цьому. Бо, можливо, саме в цю мить вони можуть знову на невідомий термін взагалі залишитися без будь-якої води. Адже, хто знає, які ще «сюрпризи» готує нам міська влада?

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Мер Енергодара скасував розпорядження про скликання сесії

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X