Рятувальники Енергодара закликають дотримуватися правил безпеки на воді!

Щороку фахівці 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини проводять навчання на пляжі «Сонячному» щодо запобігання нещасних випадків на воді. Це дає змогу рятувальникам закріпити свої вміння та знання, адже влітку їм треба особливо пильнувати за відпочивальниками біля водоймищ. От і сьогодні, 26 червня рятувальниками було проведено планові навчання біля міського акваторію.

Рятувальниками було проведено планові навчання біля міського акваторію
Рятувальники Енергодара закріпили свої вміння та знання

Так, рятувальники на практиці відпрацювали необхідний алгоритм дій для будь-якої надзвичайної ситуації, яка може виникнути на воді. На жаль, такі ситуації трапляються дуже часто, і вже цьогорічна статистика дуже сумна.

«Якщо взяти статистику по Запорізькій області, на воді у 2020 році вже загинуло 22 особи. З них 6 дітей. Врятовано 18 осіб, з них 4 дитини. Зокрема в Енергодарі на сьогоднішній день загинуло 6 людей. Всі загиблі енергодарці перебували в місцях не відведених для купання», – розповідає начальник 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини Олег Панасенко.

Олег Панасенко - начальник 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Енергодар
Олег Панасенко – начальник 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Енергодар

Нещасні випадки трапляються через недотримання правил безпеки самими  відвідувачами водоймищ. Адже часто відпочиваючі  купаються в стані алкогольного сп’яніння, що категорично заборонено! А також, йдуть до неперевірених та не відведених для купання місць.

Рятувальники Енергодара закликають, перш за все батьків, які приходять відпочивати на пляж зі своїми дітьми, бути надзвичайно пильними та слідкувати за їх поводженням у воді та біля неї. Та й самим не забувати про безпеку.

Наприкінці заходу, працівники 13-ої ДПРЧ провели роз’яснювальну роботу з енергодарцями та нагадали їм номер телефону рятувальної служби, яка в разі чого, завжди, оперативно готова надати допомогу тим, хто її потребує.

Дар’я Климак, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як енергетики черепах наловили: підсумки ІV турніру «Будь риболовОМ»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X