Енергодарці, бережіть своє життя та будьте пильними на воді: прості правила від поліцейських та рятувальників

Нарешті ми дочекалися справжнього сонячного літа. Більшість містян вже напевно визначилися з місцем проведення своїх довгоочікуваних відпусток, а дехто вже почав збирати валізи до майбутньої подорожі. Та найбільше радості, розваг та незабутніх пригод літня пора приносить дітям.

Саме в цей період підлітки часто відвідують різні місця відпочинку: парки, пляжі та інші не менш цікаві місцевості. Та не слід забувати про елементарні правила поведінки. А особливо актуальними наразі є правила безпеки на воді.

Щороку влітку енергодарські рятувальники спільно з поліцією проводять загальнодержавні профілактичні заходи під умовною назвою «Безпечне літо», щоб зосередити увагу дітей та дорослих на правилах особистої безпеки.

«Сьогодні в нас проходить акція «Небезпечна вода». Ми завітали на наш міський пляж, аби поспілкуватися з відпочиваючими та нагадати їм правила поведінки на воді. Хочемо зосередити увагу на тому, що батьки повинні слідкувати за своєю малечею під час перебування на водоймищах. Також просимо дорослих наглядати за тими дітьми, які перебувають без нагляду батьків, щоб зробити їхнє дозвілля безпечним. Саме на це спрямована наша профілактична робота, яку в літній період ми будемо проводити щоденно», – роз’яснила старша інспекторка ювенальної превенції Василівського РУП Наталія Толбей.

Старша інспекторка ювенальної превенції Василівського РУП Наталія Толбей
Старша інспекторка ювенальної превенції Василівського РУП Наталія Толбей

Разом з представниками правоохоронних органів та рятувальників журналісти МедіаЦентру відвідали найпопулярніші місця літнього відпочинку енергодарців. Але прикрістю стало те, що деякі містяни, легковажно нехтуючи власною безпекою, все ж пірнають у заборонених для купання місцях.

Енергодарський міський пляж «Сонячний»
Енергодарський міський пляж «Сонячний»

Сподіваємося, що жителі міста серйозно поставляться до подібних роз’яснювальних заходів та завжди пам’ятатимуть такі вкрай важливі для життя правила.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Конкурсу бути: в енергодарській медсанчастині оберуть директора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X