Чи знають енергодарські школярі свої права та обов’язки?

Через незнання своїх прав і обов’язків діти дуже часто потрапляють в безглузді ситуації, в яких не здатні себе захистити. Досягаючи 14 років, людина формується вже як справжня особистість, яка має відповідати за свої вчинки і гідно нести звання громадянина України. Лекції від справжніх спеціалістів чекали на учнів 8-11 класів шкіл Енергодара.

Час бути обізнаним! В школах Енергодара пройшов тиждень прав і обов'язків
Чи знають енергодарські школярі свої права та обов’язки?

Лекція проходила в декілька етапів. На початку перед аудиторією виступила соціолог служби сім’ї, молоді і дітей Анна Завгородня. Спеціаліст провела опитування серед школярів: чи знайомі вони зі своїми правами та обов’язками, чи читають додаткову літературу, аби нерозгубитися і вміло постояти за себе не кулаками, а правильними і влучними словами. Учні активно підтримували розмову з соціологом. Було помітно, як дітям подобається подібне навчання.

І діти, і організатори лекції залишилися задоволоненими
В енергодарських школах пройшло спеціальне навчання

Наприкінці лекції старший інспектор ювенальної превенції Ігор Денесюк поговорив з дітьми про актуальну проблему сучасних підлітків – паління. Для наочного ознайомлення з наслідками такої пагубної звички учням показали відеоролик. Завершили зустріч оплесками і словами подяки. І діти, і організатори лекції залишилися задоволоненими. Сподіваємося, що запровадження таких уроків допоможе сформувати молодь, яка в майбутньому побудує квітучу державу.

Валерія Бабіч МедиЦентр Енергодар

Читайте також: Найочікуваніша дата всіх дітлахів України — День святого Миколая. Чи прислухаються батьки енергодарських дітлахів до побажань своєї малечі?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X