Працівник Запорізької АЕС Олексій Кожадєй – найшвидший в Україні велосипедист-атомник

У місті-супутнику Рівненської АЕС Вараші відбувся масштабний веломарафон «100 ВЕЛОwatt», у якому взяли участь близько 300 учасників різного віку з усієї України. Запорізьку АЕС представляла команда «ENERGY TEAM», до якої увійшло вісім спортсменів, троє з яких стали призерами. Про це повідомляє пресцентр ЗАЕС.

Спортсмени Запорізької АЕС «ENERGY TEAM» завоювали на веломарафоні «100 ВЕЛОwatt» чотири кубки

Тріумфатором змагань став Олексій Кожадєй, який фінішував першим у категорії від 35 до 44 років, здолавши 100 км за 3 години 20 хвилин. Завдяки такому результату його визнали найшвидшим велосипедистом ДП «НАЕК «Енергоатом».

Олексій Тищенко перетнув фініш другим у категорії від 45 до 54 років (його час – 3 години 42 хвилини), а Руслан Чудінов фінішував третім у категорії від 25 до 34 років, впоравшись за 3 години 40 хвилин.

Загалом веломарафону «100 ВЕЛОwatt» працівники ЗАЕС привезли чотири кубки.

Наразі любителі велоспорту знаходяться у передчутті веломарафону «100 ЕнВело», який відбудеться 3 липня Енергодарі. Організовує перегони Організація молоді Запорізької АЕС за підтримки адміністрації, профспілкового комітету ЗАЕС та міської влади.