Як заклади освіти і культури Енергодара працюють в умовах локдауну?

Сьогодні, 13 січня, міський голова Енергодара Дмитро Орлов і його перший заступник Іван Самойдюк провели оперативну нараду з керівниками управління освіти та відділу культури міської ради щодо роботи в умовах карантину. Про це йдеться у повідомленні на сайті Енергодарської міськради.

Як заклади освіти і культури Енергодара працюють в умовах локдауну?

За інформацією виконувачки обов’язків начальника управління освіти Олени Ржевської, на сьогодні учні 1-11 класів всіх шкіл міста навчаються дистанційно. Із 2030 працівників закладів освіти 23 – хворіють на коронавірус.

Що стосується роботи дитсадків, то вони приймають дітей у звичайному режимі. Через виявлені випадки захворювання наCOVID-19на карантин закриті 4 групи, але 2 з них запрацюють вже відзавтра. Сьогодні, 13 січня, до дитсадків прийшли 1197 дітей. Температурний режим у всіх дошкільних навчальних закладах в нормі, температура не опускається нижче +18°C.

Як повідомила начальниця відділу культури Надія Кулагіна, художня та музична школи працюють у дистанційному режимі, а бібліотеки, МПК «Сучасник» та художній виставковий зал на період карантину для відвідувачів закриті. Опалювальний період у закладах культури проходить стабільно. З початку року вже укладено договори на постачання тепла, гарячої води та електроенергії до всіх установ.

Наприкінці засідання міський голова запропонував проводити подібні наради щотижня, аби оперативно виявляти проблемні питання галузей та ефективно реагувати на них.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: До уваги енергодарських водіїв: не перешкоджайте руху снігоприбиральної техніки!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X