Енергодарців застерігають: не провокуйте пожежі в екосистемах!

З настанням весни громадяни активно взялися до впорядкування присадибних ділянок, спалювання сухої рослинності та сміття біля своїх помешкань. Нерідко такі дії людей призводять до загорянь на відкритих територіях, приватних господарствах, у лісових масивах і на луках, що може перерости у масштабні пожежі.

Рятувальники застерігають енергодарців не провокувати пожежі в екосистемах!

З початку року у природних екосистемах Запорізької області сталося понад 770 пожеж на площі близько 200 гектарів. Це приносить шкоду ґрунту, рослинам, тваринам і людям. Так, наприклад, минулими вихідними у Вільнянському районі через спалювання трави вогонь перекинувся на житловий будинок.

У порівнянні з минулим роком кількість пожеж у екосистемах регіону зросла на 33%, а площа, пройдена вогнем, збільшилася на 23%. У лісових масивах області також спостерігається негативна тенденція щодо зростання кількості пожеж, яких виникло у чотири рази більше, ніж у минулому році. А їх площа зросла на 25%. 

І це тільки початок квітня. Важко уявити, що буде влітку. Вогнеборці покладають колосальні зусилля на ліквідацію таких загорянь. У зв’язку з цим рятувальники закликають громадян суворо дотримуватись правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. 

Читайте також: Попри заборону відвідувати ліс в Енергодарі не обійшлося без пожеж

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X