Повітряна гімнастка з Дніпрорудного Єлизавета Крутікова підкорює телешоу «Україна має талант»

25-річна повітряна гімнастка з Дніпрорудного Єлизавета Крутікова бере участь у 10-му ювілейному сезоні легендарного телешоу «Україна має талант».

Повітряна гімнастка з Дніпрорудного Єлизавета Крутікова підкорює шоу «Україна має талант»

Дівчина з дитинства займалася у цирковій студії, згодом закінчила Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтв та за контрактом працювала повітряною гімнасткою за кордоном. А нині вирішила показати свій талант на всю Україну.

Наша землячка виконала на кастингу шоу ефектний номер на підвішеному кільці без страховки, який настільки вразив суддів Сергія Притулу, Ксенію Мішину та Євгена Кота, що вони аплодували стоячи.

Судді шоу стоячи аплодували нашій землячці

«Це твоє місце, це твоє шоу, це твій проєкт! Ти талановита, ти красива, ти просто вау!» – висловила своє захоплення дніпрорудненською гімнасткою акторка Ксенія Мішина.

«Це було сексуально, красиво, витончено, жіночно. Твій виступ був настільки бездоганним, настільки професійним! Я бачив, як ти кайфувала від сцени, від цього виступу», – поділився враженнями хореограф Євген Кот.

«Я страшенно хочу бачити цей номер у фіналі!» – резюмував шоумен Сергій Притула.

Звичайно, Єлизавета отримала три суддівські «так» та пройшла в наступний етап шоу.

За лаштунками нашу гімнастку підтримували сестри. Одна з них – Анастасія Крутікова – свого часу теж була учасницею другого сезону шоу «Україна має талант».

До речі, для Єлизавети це вже не перший телевізійний досвід – цієї весни вона брала участь в 11-му сезоні шоу «Холостяк» на телеканалі «СТБ». Тоді дівчина в числі 29 учасниць проєкту боролася за серце бізнесмена і засновника логістичної компанії Михайла Заливаки, але не дійшла до фіналу.

Сподіваємося, на шоу «Україна має талант» їй пощастить більше, а ми будемо тримати за неї кулачки!

Олена Драгун, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: На містоутворюючому підприємстві Дніпрорудного – знову смертельний випадок у шахті

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X