Як енергодарцям повернутися у робочий режим після свят: поради психолога

Новорічно-різдвяні свята з їхніми довгими вихідними, веселими зустрічами, щедрими застіллями  та пізніми прокиданнями лишилися позаду. Думками ми ще там, але лихі сірі будні диктують геть інші правила. І нерідко це б’є не тільки по емоційному, але й по фізичному стану.

Тож як після свят без стресу увійти у звичний робочий режим? Поради з цього приводу енергодарцям дає психологиня, арт-терапевтка Марина Махньова.

Психологиня, арт-терапевтка Марина Махньова
Психологиня, арт-терапевтка Марина Махньова

Спеціалістка радить правильно налаштовуватися на робочий режим та знайти особисту мотивацію (професійний ріст, фінансові цілі, спілкування і т.д.). Не менш доречно в перший-другий тижні після свят не планувати важливі справи чи зустрічі, а при можливості займатися приємною, але потрібною роботою, яка дає задоволення. Також для більш плавного входження у робочий режим психологиня радить приділити особливу увагу якості свого відпочинку, одним із варіантів якого може бути медитація.

У післясвятковий період можуть виринути і такі неприємні проблеми, як порушення сну та безсоння. Чому це відбувається та що з цим робити? Детальніше дивіться у нашому сюжеті.

Так, свята рано чи пізно закінчуються – від цього нікуди не подітися. Проте це не означає, що ми маємо позбуватися свого святкового настрою. Тому нехай кожен день у нашому житті буде святом! Тоді й переходити з одного режиму в інший буде не так важко.  

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чи всі ліки доступні енергодарцям?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X