Чоловік, що жив у під’їзді власного будинку, знову повернувся в Енергодар

Ми неодноразово розповідали вам про безпритульного чоловіка, який опинився на узбіччі долі після того, як власні діти залиши його без даху над головою.

Дмитро Юрійович просить допомоги у влади Енергодару
Безпритульний чоловік хоче жити поруч з домом

Про умови його проживання в під’їзді, під дверима тієї самої квартири, де досі проживає його сім’я, та про те, як небайдужі люди  допомогли влаштувати його в реабілітаційний центр, де прожив чоловік, на жаль, не дуже довго, ви мали змогу подивитися у наших сюжетах.

Проживши близько півроку в нормальних умовах, Дмитро Юрійович знову повернувся до міста. Каже, його дім саме тут – в Енергодарі. А в реабілітаційному центрі залишатися не схотів.

Не дивлячись на те, що за період перебування чоловіка за межами Енергодара  діти ні разу його так і не провідали, він все одно продовжує говорити про них лише хороше.

На момент повернення чоловіка до міста у рідному йому під’їзді мешканці замінили кодовий замок, від якого у Дмитра Юрійовича тепер уже ключа не має. Тож, щоб потрапити до будинку, він, буває,  до пізньої ночі сидить на вулиці, чекаючи, поки хтось його пожаліє та запустить всередину.

На питання, де ночує зараз, чоловік мовчить. А ось сусіди припускають, що спати він лягає біля самісіньких дверей своєї вже колишньої квартири.

В Енергодарі літнього чоловіка рідні діти вигнали на вулицю та не пускають додому
В Енергодарі чоловік опинився на вулиці

З надією у серці він звертається до міської влади за допомогою. Просить надати йому хоча б місце у гуртожитку, бо далеко від дому він жити просто не зможе.

“Я душею і серцем приріс до Енергодара. Де б я не був, мене все одно дуже тягне сюди. Тут моє місто, тут мій дім, де я прожив 30 років.”

Чоловік усе ще мріє про те, що доньки колись-таки покличуть його додому. Розповідає про свої мрії так, як наче це і є  реальність.

Сусіди нічого поганого про чоловіка як в момент нашої першої зустрічі, так і зараз не розповідають, лише висловлюють занепокоєність тим, що він живе просто неба, маючи свій куток, зароблений чесною багаторічною працею.

Будемо сподіватися і ми, що міська влада чи соціальні робітники  теж почують чоловіка, та через стільки років  він таки знайде свій новий дім.

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Каріна Арсентьєва розповіла, що відбувалося поза сценою шоу «Голос Країни»

Мысли посетителей
  1. Anon :

    Дедушке предоставили жильё в реабилитационном центре… жить он там не захотел… мало ли к чему я прикипела сердцем, может я в Майами жить хочу…. сколько ж можно мусолить эту тему! Не захотел жить там, пусть теперь под дверьми живёт, но и на власть и родню нечего давить!!

    1. Влад :

      Вот Вы умный просто абзац. Как из своей квартиры дети выкинут тогда дойдёт.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X