Екс-мер Енергодара, якого зняли з посади достроково, повертається у виконком!

Цікава звістка щодо кадрової політики в органах міської влади з’явилася сьогодні, 11 лютого. Так, стало відомо, що екс-мер Енергодара Ігор Наумичев, якого зняли з посади достроково і зі скандалом, знову повертається на роботу  у виконком. Щоправда, цього разу він обійматиме «скромну» (у порівнянні з попередньою) посаду начальника управління з питань НС та цивільного захисту населення. Та, як то кажуть, головне з чогось почати!

Нагадаємо, що міським головою Ігор Наумичев був з 2010 року до 21 серпня 2014-го. Саме цього дня його зняли з посади достроково. Але фактично ще за пів року до цієї події він перестав виконувати свої обов’язки належним чином, і знаходився то на лікарняному, то у відпустках. Адже Ігор Миколайович заразом очолював в Енергодарі організацію славнозвісної політичної партії «Партія регіонів». І коли почалися  відомі події на Майдані, хутко пішов «у підпілля».

Після відставки з посади мера Наумичев якісь час оговтувався, а потім пішов працювати на ЗАЕС, в навчально-тренувальний центр. Теж на доволі скромну посаду. Та, вочевидь, кабінети і коридори виконкому йому рідніші за атомські. А може справа не в коридорах, а у виборах, які на місцевому  рівні відбудуться вже цього року? Невже колишній мер побачив для себе перспективу, чи знайшлися ті, хто цю перспективу йому пообіцяв? Інтрига, однак!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Заповітному відкрили пам’ятну стелу «Ехо війни»: репортаж з місця події

Мысли посетителей
 1. Эльвира :

  За ним кто-то стоит,однозначно. Музыке приказали -и он как покорный слуга-принял его,да ведь выборы на носу,везде нужны “свои”люди..И на горизонте появляется засланный козачек(( Как мы устали от этой политики,дележки голосов,портфелей…

  1. Петр :

   Ясень трясень!

 2. СЭМ :

  Опять уроды всякие шестерок в гор.совет засылают. Тем более таких как Наумичев. Явно Наумичев не хотел идти с тёплого места в УТЦ ОП ЗАЭС с зарплатой 30 000 в этот шанхай, но заставили. Ведь надо отрабатывать своё бездарное мэрство. Платили ему за то, что бы он 5-ть лет был мэром, а он не удержался.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X