Турку, який на смерть збив дівчину в Василівці, посилили покарання

Прокуратура домоглась суворішого вироку для громадянина Туреччини, який на смерть збив дівчину в Василівці. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Турок, який на смерть збив дівчину в Василівці, проведе 4 роки у в'язниці
Громадянин Туреччини проведе у в’язниці чотири роки

Нагадаємо, водій «Peugeot 607» збив на пішохідному переході 19-річну дівчину. Швидкість авто була не менше 100 км/ч.

Машина зупинилася в 300 метрах від місця ДТП. Водій – громадянин Туреччини, а також пасажирка, вийшли з авто і підійшли до місця аварії. Побачивши на дорозі закривавлену дівчину і людей, які заявили, що вже викликали “швидку”, вони вирішили забрати свої речі з машини і втекти.

Турок попрямував через Мелітополь до Генічеська, а потім в Одесу, звідки полетів до себе додому. Там він нібито доглядав за хворим батьком. У вересні 2018 року разом зі своїм адвокатом чоловік повернувся в Україну, щоб постати перед судом. Незабаром його затримали правоохоронці.

У суді винуватець заявив, що дуже шкодує про те, що трапилося і просить вибачення у батьків загиблої. Він добровільно заплатив батькові загиблої 240 тисяч моральної компенсації.

Батько дівчини під час судового засідання просив суворо не карати обвинуваченого і не відправляти його у в’язницю, тому що доньку він вже не поверне.

Раніше ми писали, що Василівський райсуд призначив громадянину Туреччини покарання у вигляді півтора років випробувального терміну. Крім того, він повинен був сплатити батьку загиблої 366 тисяч гривень, з яких 106 тисяч – витрати на похорон, решта – моральні збитки.

Прокуратура оскаржила даний вирок в апеляційній інстанції. В результаті громадянина Туреччини все ж відправили до в’язниці: йому призначили 4 роки позбавлення волі (з реальним його відбуванням у місцях позбавлення волі) та з позбавили права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також: У Запорізькій області підліток зірвався з залізничного мосту, роблячи селфі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X