Юних енергодарців «посвятили» в художники: навчальний рік почався весело

Юних енергодарців «посвятили» в художники. В культурно-діловому центрі ЗАЕС відбулося вже традиційне масштабне свято для юних митців. Вихованці дитячої художньої школи, граючи, показували свої уміння та розважали не тільки викладачів, а й присутніх на святі гостей.

В Енергодарі відбулася посвята вихованців ДХШ в художники
ихованці дитячої художньої школи показували свої уміння

У 2019 році навчатися до енергодарської дитячої художньої школи , як і в 2018-му, прийшли 7 перших класів. Але цьогорічна відмінність полягає в тому,  що наповненість класів не аби як зросла. Дуже добре, що енергодарські дітлахи такі здібні та творчі. Та й тут існує проблема: не вистачає навчальних класів.

Директор дитячої художньої школи Ірина Черноляхова зазначає, що учням тісно в маленьких приміщеннях, і було б добре розширити школу та додати 6-8 нових кімнат для навчання.

Наповненість класів дитячої художньої школи не аби як зросла
Учням дитячої художньої школи тісно навчатися  в маленьких приміщеннях

Будемо сподіватися, що міська влада зможе допомогти юним художникам, і створить необхідні умови, аби дітям було комфортно навчатися.

Викладачі розповідають, що очікують від нового навчального року незвичайних, цікавих ідей. А своїм маленьким живописцям вчителі бажають отримувати насолоду від навчання та творчого натхнення.

Медіа Центр приєднується до побажань, та вітає юних енергодарських художників з новим навчальним роком. Хай щастить!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі взяли кредит на ремонт доріг

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X