29 талановитих вихованців ЕМАН отримали свої посвідчення

В Енергодарській малій академії наук відбулося урочисте вручення посвідчень дійсних членів ЕМАН вихованцям, які в поточному навчальному році вперше захищали свої дослідження на міській науково-практичній конференції. Святковий захід прикрасили виступи юних артистів-вихованців ЦДЮТ та танцювального колективу «Едельвейс».

Членам Енергодарської малої академії наук урочисто вручили посвідчення: як це було
В Енергодарській малій академії наук відбулося урочисте вручення посвідчень дійсних членів ЕМАН

«Переможці міської конференції стають дійсними членами ЕМАН учнівської молоді. Вони вже пройшли перший етап Всеукраїнського конкурсу захисту, і тепер мають право далі брати участь в наступних турах. Першою сходинкою є написання контрольної роботи», – розповідає директорка ЕМАН Жанна Погоріла.

29 вихованців ЕМАН отримали свої посвідчення: чим запам’ятався урочистий захід
Переможці міської конференції стають дійсними членами ЕМАН учнівської молоді

Вже в першу неділю  грудня юні енергодарці написали контрольну роботу. Сподіваємося, що всі впоралися із поставленим завданням на «відмінно».

Жанна Михайлівна розповіла нашим журналістам, що дійсними членами ЕМАН на цей раз стали 29 енергодарців, які дуже полюбляють природу та все, що з нею пов’язане. Такі висновки директорка зробила через те, що найбільша кількість дітей навчається за напрямком «біологія». Учні обрали такі секції як агрономія, екологія, валеологія.

Жанна Погоріла подякувала енергодарським освітянам за професійний підхід у навчанні дітей
Директорка привітала своїх вихованців, побажала їм успіхів та творчої наснаги

Директорка привітала своїх вихованців, побажала їм успіхів та творчої наснаги. А також подякувала енергодарським освітянам за професійний підхід до навчання.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі з’явився онлайн-центр профорієнтації молоді: що воно таке?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X