Енергодарець поскаржився на КП «ПКВ» аж до столичних інстанцій

На ім’я редакції МедіаЦентр Енергодар надійшов лист від мешканця нашого міста, який ми вирішили оприлюднити повністю. А висновки вже робитимуть як наші читачі, так і офіційні органи, до яких також звернувся Костянтин Шаповал. Він мешкає у будинку по в. Набережна, 8 разом з дружиною та двома неповнолітніми дітьми. Мова в листі йдеться про бездіяльність комунального підприємства «ПКВ» та міської влади в цілому.

 «В дитячу кімнату нашої квартири потрапляє вода з каналізації від сусідів поверхами вище (див. фото). У кімнаті неприємний запах і вологість. Чисельні виклики аварійних бригад аварійної служби КП «ПКВ» не призводять до усунення протікання (виклики зафіксовані у диспетчерській). Каналізаційна труба, ймовірно, лопнула у перекритті сусідів на 4-5 поверхах (імовірно, квартири 46,50,54), але робітники КП «ПКВ» пропонують лише «потерпіти», «понаблюдати» і не вживають  дій щодо усунення причин підтоплення. 

Мешканець Енергодара скаржиться на бездіяльність ПКВ
Енергодарець поскаржився на КП «ПКВ» аж до столичних інстанцій

В цій кімнаті живе моя малолітня дитина, і для неї та інших членів сім’ї у даних умовах, окрім дискомфорту, є реальний ризик отримання гострого інфекційного захворювання.  Крім того, псуються конструкційні матеріали самого будинку, що погіршує його експлуатаційні, санітарні та екологічні норми.

З цією проблемою я звертався до виконавчого комітету Енергодарської міської ради шляхом надсилання електронного звернення, але абсолютно ніякої реакції не відбувається. Комунальне підприємство “ПКВ”, яке повинно усувати подібні проблеми в Енергодарі і яке напряму підпорядковане  виконавчому комітету Енергодарської міської ради, не вирішує цю проблему. Робітники цього підприємства  протягом місяця приїжджали  на наші виклики не менше 10 разів, але проблему не усувають.   

Прошу вплинути на  виконавчий комітет Енергодарської міської ради, на міського голову Енергодара та комунальне підприємство “ПКВ”. Прошу надати допомогу у вирішенні вищенаведеної, абсолютно простої проблеми. Прошу вашої допомоги у недопущенні ігнорування органом влади звернення громадянина».

У мешканця Енергодара підтікає стіна в квартирі
Енергодарець просить вплинути на КП «ПКВ» та міську владу

Зазначимо, що це звернення Костянтин Шаповал надіслав також до народного депутата Бандурова В.В, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг; Державної установи «Урядовий контактний центр» (Національна система опрацювання звернень до органів виконавчої влади);Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України; Державної установи “Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”; Державної архітектурно-будівельної інспекції України та в ЗМІ. І сподіваємося, щo хоч якась із цих інстанцій допоможе мешканцю Енергодара.

Читайте також: В Энергодаре депутаты горячо поспорили из-за ПКС и тендеров

Мысли посетителей
 1. МЭР_ваш—П.А.Музыка :

  Почему Я узнаю об этом только сегодня ?

  1. Анонім :

   Больше года наш подвал залит – последний раз приезжала бригада посоветовала ведрами черпать самим, нагрубили и уехали – такое впечатление, что специально ничего не делают, чтобы шли и жаловались на Курчатова. Какая-то война идет между подразделениями, а люди страдают – мы ведь платим за услугу, которой нет Ул. Украинская 17 4й подъезд

  2. Анонім :

   Потому что работа не поставлена. Курятник, а не городской совет.

   1. МЭР_ваш—П.А.Музыка :

    Не надо вот, Моих девочек курятником обзывать. Модно сейчас, молодым кадрам дорогу в жизнь давать – это же наши цветы ! Что из того, что Я отдаю предпочтение красивым девушкам, а не мальчикам ? Зато как они Мне помогают !

 2. Константин :

  Не игнорируйте электронную почту вами же указанную для сбора электронных обращений – zvern@en.gov.ua (http://www.en.gov.ua/zvernenna-gromadan/zvernenna-po-e-mail)

  1. МЭР_ваш—П.А.Музыка :

   Это Дубков указывал когда то, пароли у него остались. Все вопросы к нему !

 3. Константин :

  28.05.2018 11:20 стена опять мокрая (https://gyazo.com/0584fc6a254b20f454565feabb1d9e51)
  Оставлена заявка в диспетчерской №342. Пришли сантехники. Посмотрели.

  1. МЭР_ваш—П.А.Музыка :

   Это аварийщики приходили. Завтра другие придут, обнщали сделать.
   Я слов на ветер не бросаю !

 4. Анонім :

  Интересно, а почему средства массовой информации игнорируют нормы законодательства об обращениях граждан? Могли же официально переслать этот запрос в исполком для рассмотрения. Ну или запросить информацию об обращении: поступало ли в исполком, на какой стадии решение вопроса? Но нет, мы лучше громкую статью сделаем, факты же не главное…

 5. Кера :

  Капец, у человека дерьмо по стене бежит, а нашим комунальщикам фиалетово. Чем эти гады вообще заняты?

 6. Жека :

  Власть занята деребаном бюджетов под тендера. Проблемы города даже не на втором плане, а на сто втором. Нет хозяина.

  1. МЭР_ваш—П.А.Музыка :

   Я, Я хозяин !
   Какой такой дерибан ? Не ведомо Мне слово такое.
   И не надо так обо Мне отзываться – уничижительно, Я всё таки МЭР ваш – вами же избранный !

 7. Константин :

  28.05.2018 21:30 всё по-прежнему (https://gyazo.com/8a0a2552785a8482e4731701e0bfb7ba)
  В очередной раз полный игнор от КП “ПКС”.

 8. Вася :

  Я давно говорил,что всех сантехников нужно разогнать а новых набрать.Платить нормальную зарплату и ответственность ужесточить и будет порядок.

 9. Boy99 :

  Для того чтобы продолжить такую прекрасную жизнь, все голосуем за управляющую компанию КП “ПКС”. Но потом не скулите…

 10. Константин :

  На сегодня обещали устранить проблему в квартире 50 и 54. Пришли три сантехника. Посмотрели что сухо (конечно сухо, потому что люди на работе, а канализация бежит утром и вечером), развернулись и ушли. Вот такие паскуды. Проблема не решена.
  В квартире 54 живут алкоголики, которые таскают в свою квартиру бутылки и пластик. Потом когда они это всё моют канализация бежит по стенам квартир 50, 51 и моей.

 11. Константин :

  Сегодня получил ответ от Запорожской ОЛЦ (бывшая СЭС). Они перенаправили моё обращение в прокуратуру:
  https://gyazo.com/90514cfc226c0f7262ba09baf2ca5fd8
  https://gyazo.com/ed62d5633f14ae3b2268a17e7f6cfad8

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X