Поліція Енергодара шукає молодика, який рекламував наркотичні засоби

Підполковник Сергій Пономарчук, заступник начальника Енергодарського ВП ГУНП в Запорізькій області, зробив звернення до мешканців Енергодара:

« В ніч з 8 на 9 грудня в Енергодарі, після тривалої перерви, знову трапилася прикра подія. На будинках та магазинах нашого міста з’явилися написи рекламного характеру щодо незаконного обігу наркотичних речовин. Дана подія не залишилася поза увагою правоохоронців. Вона була зареєстрована відповідним чином. Наразі опрацьовуються записи з камер відеоспостереження, наявна інформація та проводиться перевірка осіб, які можуть бути до цього причетні. Висловлюємо подяку комунальним службам та небайдужим, активним громадянам Енергодара, які оперативно видалили незаконні рекламні записи з фасадів будівель. Поліція Енергодара звертається до кожного, хто володіє будь-якою інформацією про вищевказане правопорушення, та просить негайно повідомити все за телефоном 102».

Нагадаємо, що в соціальних мережах жваво обговорюється ситуація, коли поки що невідомий молодик був зафіксований камерами відеоспостереження під час поширення реклами наркотичних засобів.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарці розшукують хлопця, який поширює рекламу наркотиків

1 Комментарий
  1. Вася :

    )))) так это свинья написала… Это полицейский????????? Он как все подтянется 12 раз и три км пробежит?????? Ну сука и коррупции нет??????????????? Дибилы

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X