У Запоріжжі за порушеннями на виборах відкрили дві кримінальні справи

Правоохоронціі продовжують забезпечувати публічну безпеку та порядок під час підрахунку голосів. Про це повідомляє прес-служба обласного управління Нацполіціі.

Під час виборів в Запорізькій області зафіксували 57 порушень
Найчастіше порушення були пов’язані з фотографуванням і пошкодженням бюлетенів

Станом на 10:00 1 квітня 2019 року, до поліції Запорізької області надійшло 57 повідомленнь про можливі порушення законодавства під час голосування. За всіма повідомленнями поліцейськими проводяться ретельні перевірки.

Так, за двома подіями були відкриті кримінальні провадження:

  • за фактом видачі 10 бюлетенів одному виборцю у Вознесенівському районі Запоріжжя відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.1581 (незаконне використання виборчого бюлетеня більше ніж один раз) КК України;
  • за фактом видачі бюлетеня іншій особі у Дніпровському районі Запоріжжя відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.158 (надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів) КК України.

Крім того, за фактами пошкодження бюлетенів складно 4 адміністративний протоколи за ознаками ст.173 (Дрібне хуліганство) КУпАП.

Також із зареєстрованих: 6 фактів незаконної агітації, 2 повідомлення про нібито підкуп виборців, 9 фактів фотографування бюлетенів та 1 факт пошкодження пломби виборчої урни.

За результатами проведених перевірок усім подіям буде надана правова кваліфікація та винні особи будуть притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства.

Читайте також: Округ №79: який кандидат лідирує на виборах президента

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X