Чудовий порятунок: несподівана знахідка енергодарця

Нещодавно один з жителів міста знайшов маленького песика в смітнику. Про це написала на своїй сторінці в Фейсбук голова Енергодарського фонду захисту тварин «Надія» Інна Довмат.

«Він лежав у сміттєвому баку, замотаний в пакет для сміття. Люди, як ?! Ким і яким треба бути, щоб це зробити ?! Цуценя досить велике, місяця 2,5 точно, швидше за все від великої собаки. »

Жінка повідомила, що цуценя проживало поблизу гаражів. Там люди підгодовували ціле собаче сімейство. Згодом песика забрали додому, але з невідомих причин відмовилися і безщадно викинули у сміттєвий бак.

В Енергодарі чоловік знайшов цуценя прямо в смітнику
В Енергодарі чоловік знайшов цуценя прямо в смітнику

Випадки безвідповідальності і жорстокості не рідкість. На початку січня сталася подібна ситуація. Сімох новонароджених цуценят склали у мішок і винесли на мороз. І тоді Інна Довмат не залишила їх без своєї уваги. Та нажаль, вдалося врятувати лише двох песиків.

«Ми робимо це, тому що неможливо не робити. Хоча і розуміємо, що часто шансів дуже мало. Ми дуже вдячні тим, хто допомагає державним органам приватизації. Є Люди, це дає надію і сили.»

Чудовий порятунок: несподівана знахідка енергодарця
Чудовий порятунок: несподівана знахідка енергодарця

Проблема безпритульних тварин є актуальною. Нормальна законодавча база, яка б захищала права тварин в країні, поки що відсутня. Тому люди продовжують поводитися з кішками і собаками, як з речами. Тут виникає проблема, перш за все, нашої людяності і гуманності. За своїми власними проблемами ми перестали помічати життя навколо. В кінці посту, Інна Довмат додала: «Наша відповідальність – це іспит на право називатися цивілізованими людьми. І тут ми поки на початковому рівні.»

Наважитися завести чотирилапого друга великий крок.  Піклування і любов мають стояти на першому місці.  І часто наші необдумані рішення приводять до страшних наслідків.

Читайте також: В Запорожье на Хортице подстрелили кабана (ФОТО)

Мысли посетителей
 1. Дядя Игорь :

  Надо в городе Энергодар построить хороший добротный, самый лучший приют для животных.Пусть городские власти выделят часть денег, часть денег с миру по нитке жители города кто сколько сможет на собирают, там смотри и подключаться какие-то организации по защите животных и.т.д
  У нас в городе две станции,город у нас не бедный, неужели мы не можем задаться целью и вместе дружно самим отстроить для братьев наших меньших приют.Надо организовывать работу по всем направлениям. У нас городе замечательные люди, я уверен что когда начнётся движуха то подключаться многие.

 2. Анонім :

  Я согласен, пока мы сами не начнем что-то делать, ничего не изменится!

 3. Ю :

  Правильно

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X