На виборах в Запорізькій області порядок забезпечуватимуть 3,2 тисячі правоохоронців

На території Запорізької області створено 9 одномандатних виборчих округів і 1126 дільничних виборчих комісій, з яких: 1057 звичайних, 65 спеціальних, розташованих у спеціальних установах і медичних закладах та 4 спеціальних створених на тимчасовій основі.

У Запорізькій області всі виборчі комісії отримали бюлетені для другого туру
Загальна кількість бюлетенів в області склала 1 389 424

Для забезпечення публічної безпеки та порядку у день голосування будуть залучені 3238 правоохоронців, у тому числі 950 співробітників Державної служби з надзвичайних ситуації. Для несення служби на вулицях будуть залучені 560 правоохоронців, в тому числі 255 військовослужбовців Національної гвардії України.

Крім цього, створені резерви в кількості 509 правоохоронців, в тому числі 305 військовослужбовців Національної гвардії України, які будуть нести службу в кожному районі області. Також створено 9 груп вибухотехніків, до складу яких входить 14 поліцейських Вибухотехнічного управління та 20 працівників піротехнічної служби ДСНС.

На даний час сформовані всі 9 територіальних виборчих комісій, які знаходяться під цілодобовою охороною, та 1126 дільничних виборчих дільниць, які будуть братися під охорону в міру завезення бюлетенів.

Згідно із встановленою процедурою всі 9 ОВК Запорізької області отримали бюлетені для голосування у другому турі виборів Президента України 21 квітня. Загальна кількість документів склала 1 389 424.

За даними Державного реєстру виборців України, процедурою тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси для того, щоб проголосувати, у Запорізькій області скористалося 10 994 громадян.

Якщо Вам стало відомо, про будь-які правопорушення, інформуйте поліцію за номером 102 або в інший зручний спосіб, – повідомили в прес-службі запорізької Нацполіціі.

Читайте також: У Запоріжжі за порушеннями на виборах відкрили дві кримінальні справи

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X