Офіційно: Яну Дабіжу поновили на посаді заступника мера Енергодара

З завтрашнього дня, 16 липня 2019 року, Яна Дабіжі знову буде займати посаду заступника міського голови Енергодара з питань діяльності виконавчих органів влади.

Яну Дабіжі поновили на посаді заступника мера Енергодара
Яна Дабіжі знову займає посаду заступника мера Енергодара

Відповідне розпорядження підписав сьогодні, 15 липня, мер міста Павло Музика. Про це в соцмережі Facebook повідомив адвокат Дабіжі Артем Дубков.

Зазначається, що посадовий оклад Дабіжі після поновлення становитиме 9500 гривень. Крім того, вона буде отримувати надбавки, з урахуванням которіх загальна сума зарплати складе 16500 гривень.

Дуже прикро, що для виконання законного рішення нам знадобилося застосовувати норми кримінального впровадження. Як наслідок, міський голова фігурант за певними ознаками кримінального правопорушення ч. 3 ст. 382 КК України, санкція передбачає від 3-х до 8-ми років позбавлення волі, без права на умовний термін покарання.

Наступна мета – поновлення на посаді незаконно звільнену директора КП «комунальні системи» Екатерину Хоменко, – написав Артем Дубков.

Яну Дабіжі поновили на посаді заступника мера Енергодара
Розпорядження міського голови про поновлення Яни Дабіжі
Яну Дабіжі поновили на посаді заступника мера Енергодара
Розпорядження міського голови про поновлення Яни Дабіжі

Нагадаємо, підставою для поновлення Яни Дабіжі є рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 19 лютого 2019 року. Тоді суд визнав протиправним та скасував рішення про її звільнення з посади заступника мера Енергодара та поновив на посаді. В Енергодарській міськраді не погодилися з цим рішенням і подали апеляцію, але в підсумку програли її.

В травні Третій апеляційний адміністративний суд (м. Дніпро) відмовив в задоволені апеляційної скарги Енергодарської міської ради на рішення суду щодо звільнення Дабіжі.

Після завершення судових розглядів Яні Дабіжі повинні були виплатити компенсацію за вимушений прогул у розмірі 220 тисяч гривень.

Нагадаємо, Яна Дабіжа була звільнена в квітні минулого року нібито за провал медреформи в Енергодарі.

Читайте також: Енергодарські багатоповерхівки масово залишаються без ліфтів

Мысли посетителей
  1. Житель :

    Если Дабижу восстановили, тогда Терентьева должны уволить? А так получается 2 зама выполняют одни и те же функции. Да и сессия не принимала решение на увеличение количества замов мера.

  2. максим :

    Пусть Музыка выплатит компенсацию за прогулы со своего кармана, Надо наказать, чтобы не умничал, А при его незаконно получаемой зарплате (1 млн. в год) можно удержать с него. а не с местного бюджета.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X