Роботодавці Енергодара та районів перерахували до соцфондів понад мільярд гривень

З початку року запорізькі підприємства, організації, установи і підприємці спрямували 7 мільярдів 201 мільйон 317 тисяч гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (не враховуючи показники великих підприємств).

За рік рівень надходжень по області збільшився на 417 мільйонів гривень

Як повідомляє прес-служба ГУ ДПС у Запорізькій області, це на 417 мільйонів більше. ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільші суми до пенсійного та соціальних фондів надійшли від платників Запоріжжя – 3 мільярди 753 мільйони гривень. Роботодавці Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів сплатили 1 мільярд 77 мільйонів, Мелітополя, Мелітопольського та Веселівського районів – 668 мільйонів, Бердянська, Бердянського та Приморського районів – 490 мільйонів, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 204 мільйони тощо.

Всього на території регіону нараховується 54,5 тисячі платників єдиного внеску. Ставка єдиного внеску складає 22% від мінімальної заробітної плати. З 1 вересня мінімальний розмір внеску становить 1100 гривень на місяць (3300 гривень за квартал). Максимальний розмір – 16500 гривень.

Читайте також: В Енергодарі на три дні перекрили дорожній рух

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X