Енергодарці заборгували за послуги «Тепловодоканала» понад 35 мільйонів

Сьогодні, 14 грудня, міський голова Дмитро Орлов та його заступник Сергій Холод провели оперативну нараду з керівниками комунальних підприємств Енергодара та представниками керуючої компанії «Місто для людей». Про це повідомляє прес-служба міськради.

Енергодарці заборгували «Тепловодоканалу» понад 35 мільйонів гривень

Серед основних питань, що обговорювалися під час нарад, було погашення боргів КП «Тепловодоканал». На сьогодні проблема боргів підприємства перед постачальниками послуг (ЗАЕС, ДТЕК ЗаТЕС, «Дніпроенерго», ПАТ «Запоріжжяобленерго») сягнула критичної позначки. Нині ведуться перемовини щодо можливості реструктуризації та схеми погашення цих боргів.

Окрім того, значною є заборгованість КП «Тепловодоканал» по заробітній платі, яка за жовтень та листопад становила 9 мільйонів гривень. З них 2 мільйони вже погашені (1 мільйон перерахували сьогодні).

Енергодарці заборгували за послуги «Тепловодоканала» понад 35 мільйонів

Що також впливає на оплату зарплати, так це заборгованість енергодарців за комунальні послуги КП «Тепловодоканал». На сьогодні вона становить 35,5 мільйона гривень. Містянам нагадують про необхідність вчасно сплачувати рахунки.

Читайте також: Які енергодарські класи шкіл та групи дитсадків відправили на карантин?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X