Батьки б’ють на сполох: у Кам’янці-Дніпровській школяр помер від туберкульозу

У Кам’янці-Дніпровській помер від туберкульозу учень школи №3. Дитина хворіла протягом двох років і весь цей час ходила в школу. Про це повідмляється в групі Батьки.SOS у Facebook.

У Кам’янці-Дніпровській учень школи №3 помер від туберкульозу

Після смерті дитини в школі знайшли ще одного учня (шостого класу) із закритою формою туберкульозу. Карантин у школі не вводили, закрили лише однин клас.

За словами батьків, від них приховували інформацію про туберкульоз. Тепер вони бояться відпускати своїх дітей до школи, не знаючи, хто та чим насправді хворіє.

У Кам’янці-Дніпровській батьки б’ють на сполох через можливе зараження дітей туберкульозом

Як пише Depo.Запоріжжя, у департаменті охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації факт смерті школяра від туберкульозу підтвердили – хлопчик помер у грудні. Однак там відмовилися уточнювати населений пункт, в якому це сталося, номер школи, а також вік дитини.

Окрім того, у департаменті не змогли ані підтвердити, ані спростувати інформацію про інші випадки захворювання на туберкульоз у школі. Це може означати, що ані перевірки інших школярів, ані якісь заходи із дезінфекції у школі станом на сьогодні не проводилися.

Читайте також: Пізно звернулася до лікарів: у Запорізькому районі від грипу померла жінка

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X