В Енергодарі, підіймаючись сходами на 8 поверх, помер літній чоловік

Сьогодні, 28 листопада, в Енергодарі сталася трагедія – підіймаючись сходами на 8 поверх, помер літній чоловік, хворий на рак.

Літній чоловік помер, підіймаючись сходами на восьмий поверх

Чоловік у супроводі рідних повертався з лікарні після планового огляду. Всі знали, що ліфт в його третьому  під’їзді  по вул.. Курчатова, 24 не працює вже кілька місяців. Але діватися не було куди, в лікарню треба було якось ходити.

Мешкав чоловік на 8 поверсі.  Аби потрапити додому, йому треба було здолати всі ці поверхи пішки. Нам відомо, що рідні хворого зателефонували в «Місто для людей Енергодар» з проханням увімкнути ліфт. Та їм відмовили.

Чоловік знову був змушений підійматися  пішки. Але вже на третьому поверсі йому стало погано. Викликали «швидку». Медики зробили чоловікові укол і порадили посидіти якісь час. Чому не забрали в лікарню, наразі, не відомо. Але через якісь проміжок часу хвора людина знову почала підйом. І вже на шостому поверсі чоловік помер.

Так, чоловік хворів на рак… Так, літній вік… Але нас не покидають думки: чи можна було уникнути цієї трагедії, якби  ліфт працював? Якби медики вчасно забрали чоловіка до лікарні? А ще нам відомо, що рідні зателефонували в «МДЛ» знову і повідомили, що людина померла. І після цього керуюча кампанія приїхала і таки увімкнула той клятий ліфт. Правда, не знаємо, чи надовго…

Читайте також: В Енергодарі на “зебрі” збили чоловіка: постраждалий у лікарні

Мысли посетителей
 1. Алекс :

  Вот если бы ещё в суд подали…

 2. Человек :

  А ещё, многим лифтам никакой ремонт не нужен, так МДЛ влияет на людей чтобы платили им

 3. Александр :

  Музыка эта смерть на твоей совести!!!!!!!

 4. Татьяна :

  Лифт течение часа выключили. МДЛ издеваются над людьми, МЕРУ все равно. ЛЮДИ ЗАЧЕМ НАМ ТАКОЙ МЕР???

 5. Sergey :

  МДЛ Включайте лифты!!! Жильцы которые платят не должны страдать. Не можете юридически решить вопрос с оплатой или субвенциями от городских и гос властей, пошли вон из нашего города. Не дай бог подобное повторится, ваше руководство и в первую очередь энергодарские представители, вероятнее всего, не обойдутся, по отношениям к ним, только судовыми решениями и обращениями. Бездействующее правосудие и иже с ними вряд ли вам уже помогут. Не те времена. Самому, после “свежей” операции на сердце, приходится преодолевать лестничные пролеты по несколько раз в день. Не испытывайте терпение людей, не я предупреждаю, а новейшая история Украины. Не становитесь к жителям Энергодара в позу страуса, это небеспечно!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X