В Енергодарі замість дерев комунальні системи заливають водою асфальт

Проблеми з системами поливу зелених насаджень у місті все більше привертають до себе увагу. Поки в одному мікрорайоні дерева та кущі просто гинуть на палючому сонці без крапельки води, у іншому у цей самий час поливна система заливає абсолютно все навкруги. Дороги, тротуари, пішохідні доріжки стають місцем, де розливаються повноцінні «ріки та озера».

Обурення з оцього приводу не полишає городян, які просто не розуміють, що роблять по місту відповідальні за це комунальники та чому на те, що таке  молоде місто повільно гине, ніхто не звертає увагу.

Городяни обурюються тим, що влада не звертає увагу на те, у якому стані знаходяться зелені насадження
В Енергодарі не працює система поливу

Городяни розповідають, що за усі 49 років, що існує Енергодар, вони жодного разу такого не бачили. Більшість з тих, з ким ми поспілкувалися, не можуть стримати своїх емоцій, а дехто навіть розмовляв з нами зі сльозами на очах.

Можливо, для когось це не є болючим та хтось навіть і не вважатиме на проблему, але ті люди, які це місто будували власними руками, сприймають це як свій особистий біль.

В Енергодарі відбулася нарада з приводу поливу зелених насаджень міста
Влада Енергодара намагається вирішити проблему з поливною системою міста

Після цілої купи звернень від мешканців міста міський голова Павла Музика провів виїзну нараду. Під час неї влада мала змогу особисто ознайомитися з проблемою в присутності представників відповідального за це КП «Міськзеленбуд», директором якого є Олена Садовська.

Після побаченого на власні очі мер прийняв рішення скликати нараду, на якій, за присутності керівного складу комунальних підприємств та УКВ, проблему розглянули до найменшої дрібнички, починаючи від об’єму коштів, що виділяються з бюджету КП «Міськзеленбуд», їх розподілу, запчастин, що потребує система, та роботи персонала, яка для багатьох є непомітною.

Міський голова дав КП «Міськзеленбуд» тиждень на вирішення проблем
В Енергодарі міський голова скликав нараду щодо проблем з поливом у місті

Міський голова висловив своє занепокоєння та обурення з приводу того, як працює нещодавно створене КП «Міськзеленбуд». Також він наголосив на тому, що керівництву підприємства треба ставитися більш уважніше та відповідально як до своїх обов’язків, так і до обов’язків своїх робітників.

Обговоривши всі нюанси роботи підприємства, присутні на скликаній нараді вирішили дати керівництву КП тиждень на вирішення усіх проблем, на які вони посилаються, розповідаючи про причини відсутності поливу. Та вже через тиждень міський голова чекатиме на реальні справи зі сторони КП «Міськзеленбуд» та його керівництва.

                       Варвара Соболева Денис Скачок МедіаЦентр Енергодар.

Читайте також: Рейтинг міст Запорізької області: Енергодар серед лідерів

Мысли посетителей
  1. Василий :

    а через год будет новый мер решать старые проблемы.

  2. СЭМ :

    Да это правда. Асфальт залит водой пройти невозможно. А деревца молодые засыхают. Пример на северике возле бывшей гостиницы Энергодар. Возле д/с 14. Да таких мест полно

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X