Поліцейські допомогли енергодарській пенсіонерці, яка приїхала до брата в Мелітополь і загубилася

В середу, 8 вересня, в Мелітополі поліція отримала повідомлення від жителів міста, які на зупинці громадського транспорту побачили засмучену літню жінку. Вона була розгубленою і не могла пояснити куди їй потрібно дістатися. Про це повідомляє пресслужба обласного управління Нацполіції.

Поліцейські прибули на місце і перш за все заспокоїли жінку. З’ясувалося, що 80-річна пенсіонерка живе в Енергодарі. До Мелітополя вона приїхала на автобусі, аби провідати брата. Точної його адреси вона не знала і заблукала. До того ж, літня жінка має проблеми зі здоров’ям через які не може орієнтуватися у незнайомому місці.

На той час, коли з’ясувалася особа жінки та її місце проживання, останній рейсовий автобус до Енергодара вже поїхав. Тоді поліцейські звернулися з проханням до водія таксі і чоловік погодився відвезти бабусю додому. На місті стареньку чекала знайома, яка опікується нею. Вже пізно ввечері поліцейські отримали інформацію, що літня жінка успішно дісталась до своєї оселі і добре себе почуває.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У Кам’янці-Дніпровській поліцейські розшукали зниклого підлітка

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X