На замітку енергодарцям: які країни відкриті до відпочинку за кордоном на сьогодні

На сьогоднішній день, як повідомляє УНІАН, 23 країни світу і Дубай вільно відкриті для українських туристів. Серед них є: Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Великобританія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія,Бурунді,Сейшельські острови.
Офіційної інформації з приводу візиту наших громадян до інших країн  поки що немає. Влада України прогнозує лише приблизні терміни, адже остаточне рішення приймуть за результатами двосторонніх переговорів.

На кордоні з української сторони роботу відновили 66 пропускних пунктів, згодом їх кількість збільшилась. Однак Державна прикордонна служба України наголосила, що перетин кордону буде можливий відтоді, відколи буде надана інформацію про відновлення роботи пунктів суміжних сторін.

На даний час інші країни світу ,в тому числі і сусідні , відкрили в’їзд тільки для певних груп громадян України, тих, хто має дозвіл на роботу в іншій країні. Водії фур, дипломати, ті особи, які потребують невідкладного лікування або мають близьких родичів в іншій країні, входять до цього списку. Туристичні поїздки  не  є  підставою для в’їзду до суміжних країн(за винятком Білорусі).

Також відомо, що з 15 червня Україна відновила регулярне міжнародне авіасполучення. Рейс «Мінськ-Київ» від авіакомпанії Belavia став  першим після поновлення авіаліній. Найближчими днями плануються рейси до Цюріху, Амстердаму  та деяких інших міст. Але у випадку з Європою,  перетин кордону дозволено лише громадянам Шенгенської зони та  країн ЄС, також українцям, які мають право на проживання у вказаних країнах.

Стосовно туристів, за словами міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, цього переліку замало, треба чекати, поки інші країни відкриють свої кордони для українців. На дане рішення без сумнівно впливатиме епідеміологічна ситуація в країнах.

Чиновники попереджають українців, що не варто поспішати з покупкою авіаквитків після 15 червня та дочекатися офіційного запуску, затвердженого владою України та владою країн призначення. Така сама ситуація складається з автобусними та залізничними міжнародними перевезеннями.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як енергодарське ОСББ не захотіло платити у 5 разів дорожче і прогнівило комунальників

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X