Покращився стан трирічної енергодарської дівчинки, яку санавіацією доправили із Запоріжжя до Києва

Маленька дівчинка Кіра Панченко, за життя якої боролися столичні лікарі клініки «Охматдит», нарешті вийшла з коми та її стан стабілізувався. Попереду у трирічної дитини з Енергодара ще довгий шлях одужання та реабілітації. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Трирічна Кіра Панченко вийшла з коми та її стан стабілізувався

Мама Кіри Тетяна Панченко досі не вірить, що найгірше вже позаду та щиро дякує усім, хто врятував її донечку.

«Раніше я думала, що таке буває тільки у кіно. Досі не вірю своєму щастю, що мою дитину врятували буквально з того світу. У найстрашніший час для нашої родини, ми зустріли добрих небайдужих людей, справжніх професіоналів своєї справи, які, без перебільшень, врятували життя нашій дівчинці! Я вдячна всім людям, які надали нам допомогу: запорізьким та київським лікарям, а також рятувальникам за порятунок найдорожчої людини в моєму житті! Я вклоняюся всім лікарям та сподіваюся, що кожна українська дитина матиме можливість отримувати таку допомогу, яку пощастило отримати нам», – говорить Тетяна Панченко.   

Нагадаємо, 30 травня трирічну Кіру Панченко із Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні літаком транспортували до столичної Національної спеціалізованої дитячої лікарні «Охмадит». У дитини діагностували гострий респіраторний дистрес-синдром важкого ступеня з тотальним ураженням легенів, які не виконували свою функцію, навіть за допомогою штучної вентиляції. Запорізькі лікарі звернулись до київських колег, бо випадок вимагав більш сучасного обладнання тиа вузькоспеціалізованих лікарів. Як повідомляє лікарня «Охматдит» на сторінці у Facebook, дівчинку під’єднали до апарату екстракорпоральної мембранної оксигенації, який дозволяє замінити функцію легень до їх повного відновлення. 

На маленьку дівчинку чекає довгий шлях одужання та реабілітації

«Стан дівчинки був критичний. Та спільна енергія та об’єднання такої кількості спеціалістів дали свої результати: наразі дівчинку стабілізували та перевели у соматичне відділення», – пише «Охматдит».

Зважаючи на те, що попереду на Кіру чекає довгий шлях одужання, її родина потребує матеріальної допомоги. Якщо у вас є бажання і можливість, кошти можна перерахувати на картку: Monobank 5375 4141 2594 9924 – мама Панченко Тетяна Володимирівна.

Медіацентр також бажає маленькій Кірі якнайшвидшого одужання!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Критичну ситуацію у енергодарському гемодіалізному відділенні вдалося вирішити успішно

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X