Рятувальники Енергодару закликали жителів правильно паркувати свої автівки!

Розповідати вам гарні новини нашого міста нам подобається більше за все. Та на жаль, бувають виключення, коли доводиться  підіймати не дуже приємну, але хвилюючу тему! Пожежники 13 рятувальної частини в Енергодарі звернулися до нас за допомогою. Справа от у чому: припарковані біля під’їздів автівки перешкоджають проїзду великогабаритної рятувальної машини.

Великогабаритна пожежна машина не може проїхати в енергодарських подвір’ях
Припарковані біля під’їзду авто заважають енергодарським рятувальникам

Начальник 13 пожежно-рятувальної частини Олег Панасенко розповів нам, що чергові рятувальники ставлять перед собою суворі часові рамки, коли мова йде про порятунок людського життя. Рятувальник має всього 45 секунд на збір на виїзд по тривозі. Але захаращені автівками подвір’я в Енергодарі фізично не дають можливість пожежникам швидко дістатися на місце події.

Рятівники Енергодару не можуть вчасно дістатися на виклик
В Енергодарі новій  пожежній машині заважають припарковані авто

Ми вирішили провести власне розслідування, та наочно продемонструвати вам, наскільки проблемно іноді новій помічниці проїхати поміж припаркованих автівок. Журналісти Медіа Центра разом з рятувальниками «покружляли»  на пожежній машині в сьомому мікрорайоні Енергодару. На жаль, рятувальна машина не змогла швидко проїхати у дворі будинку через невдало припарковані авто. Доки пожежники дочекалися власника CHEVROLET Aveo, минуло 10 хвилин. Тепер спробуйте уявити: людині достатньо  декілька хвилин, аби задихнутися від чадного диму, а пожежники, натомість, аби рятувати постраждалих , гають час та розбираються з горе-водіями, які залишають своє авто, там де їм заманеться.  От вам і відповідь на запитання : чому пожежники інколи так довго їдуть на виклик?

Рятівники пожежної частини просять енергодарців правильно паркувати авто
В Енергодарі через припарковані авто рятівники спізнюються на виклик

Олег Панасенко також довів до нашого відома, що іноді енергодарці на дорогах не пропускають пожежну машину, та звернув увагу на те, що рятувальники просто так ніколи не виїжджають, а завжди рухаються комусь на допомогу! Тому попросив бути чемними, та поступатися енергодарським рятувальникам на дорозі!

Медіа Центр приєднується до слів підполковника, і разом з ним закликає всіх енергодарців  та гостей міста свідомо паркувати свій автомобіль в правильному місті. Адже ви можете допомогти врятувати комусь життя!

Дар’я Климак, Сергей Гаврильченко, Медиа Центр Енергодар

Читайте также: В промзоне Энергодара загорелся трансформатор (ФОТО)(ВИДЕО)

1 Комментарий
  1. Анонім :

    Сами пожарные паркуют личные авто а бы как…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X