На погашення боргів Енергодарської СМСЧ депутати виділили з міського бюджету майже 14 мільйонів

Вчора, 11 серпня, депутати Енергодарської міської ради продовжили роботу 11-ї позачергової сесії.

Головне питання порядку денного стосувалося внесення змін до програми розвитку охорони здоров’я на 2021-2022 роки. Представники міської влади, після відсторонення директора КНП «СМСЧ» Андрія Бредихіна від виконання обов’язків, все-таки отримали доступ до фінансової документації медсанчастини. І ситуація, м’яко кажучи, залишає бажати кращого. Адже відомо, що станом на 1 серпня кредиторська заборгованість за червень-липень по заробітним платам, відпускним та іншим виплатам працівникам медсанчастини складає 4,5 млн гривень. Також комунальне підприємство має низку заборгованостей перед постачальниками та надавачами різних видів послуг.

Депутати Енергодарської міської ради продовжили роботу 11-ї позачергової сесії
Депутати Енергодарської міської ради продовжили роботу 11-ї позачергової сесії

У зв’язку з цим влада вирішила передбачити у програмі кошти з бюджету міста у розмірі 9,2 млн гривень на погашення боргів медсанчастини. Серед них 4,5 млн гривень підуть на виплату заробітної плати медикам, 4,2 млн гривень – на сплату боргу за придбання медикаментів та витратних матеріалів, 427 200 гривень – на розрахунок за надані послуги по навчанню медичного персоналу, доставки кисню тощо. Також на 13 700 гривень придбають необхідні для закладу товари: спецодяг, засоби дезінфекції та інше. Крім того, 88 100 гривень сплатять за відрядження.

Фото Климук Новачкевич

Міська влада виділила кошти з міського бюджету на погашення боргів КНП «СМСЧ»
Міська влада виділила кошти з міського бюджету на погашення боргів КНП «СМСЧ»

До програми також внесли захід щодо забезпечення трьох енергодарців з інвалідністю слуховими апаратами – на 2022 рік планують передбачити на ці потреби 99 тис. гривень.

Також до програми включили витрати на матеріальну допомогу медикам та іншим працівникам, у яких підтвердили професійне захворювання на коронавірус.

Загальна сума, яку міська влада виділила на потреби медико-санітарної частини, сягає 13,9 млн гривень.

Під час засідання депутат Олексій Мельничук озвучив звернення від депутатів до Головного управління Нацполіції та обласної прокуратури щодо з’ясування обставин та надання правової оцінки діям працівників газового господарства, які змушували енергодарців купувати в них вентелі та газові шланги за готівку, без надання товарних чеків. Також працівники «Запоріжгазу» намагалися за рахунок споживачів вирішити питання заміни запірної арматури на стояках, хоча насправді відповідальність за справний стан цього обладнання несе газопостачальник.

«Ми, депутати Енергодарської міської ради, звертаємось до вас з вимогою дати правову оцінку діям АТ «Запоріжгаз». Після розслідування просимо публічно оприлюднити висновки слідства по всіх пунктах кримінального впровадження», – зачитав текст звернення депутат міської ради Олексій Мельничук.

Депутат Енергодарської міської ради Олексій Мельничук зачитав текст звернення до Головного управління Нацполіції та обласної прокуратури
Депутат Енергодарської міської ради Олексій Мельничук зачитав текст звернення до Головного управління Нацполіції та обласної прокуратури

Депутати також затвердили зміни до Програми реформування та розвитку ЖКГ, запланувавши 2,2 млн гривень на поточний ремонт внутрішньоквартальних, центральних доріг  міста та шосе.

Ще одне рішення стосувалося коригування програми розвитку системи освіти міста. За рахунок обласної субвенції буде придбано 11 SMART-телевізорів для дитсадків міста та 1 – для загальноосвітнього закладу.  Крім того, 1,2 млн гривень з міського бюджету закладено на капремонт групових приміщень ДНЗ №5 та 199 тис гривень буде направлено на капремонт входу до ЦДЮТ

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чому енергодарці все частіше створюють ОСББ: приклади декількох будинків

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X