Стали відомі подробиці смерті дитини від туберкульозу в Кам’янці-Дніпровській

У Кам’янці-Дніпровській на початку січня від туберкульозу померла дитина. Як виявилося, це була восьмирічна дівчинка, учениця другого класу школи №3. Останній місяць вона не відвідувала школу.

У Кам’янці-Дніпровській від туберкульозу померла 8-річна дівчинка

Як повідомляє ТСН, до лікарів родичі звернулись лише тоді, коли хвора вже була у напівкоматозному стані. Дівчинка померла у реанімації за кілька днів. В неї діагностували важку форму туберкульозного менінгіту.

Дівчинка жила в проблемній родині, як виявилось згодом, вчителі неодноразово відправляли її додому лікуватися, бо почувалася зле. Та вже за кілька днів дитину приводили на заняття. Чому ніхто у школі не забив на сполох, в обласному управлінні охорони здоров’я пояснювати відмовились. 

Як пише УНН, посилаючись на власні джерела, дівчинка могла заразитися від чоловіка, якого привела додому її мати. Він був у місцях позбавлення волі та, вірогідно, і був переносником туберкульозу.

Деякий час чоловік жив разом з родиною, де виховувалися три дитини. Очевидно, саме від нього заразилася вся сім’я. Окрім одного хлопчика, який вчиться в шостому в класі – у нього виявився імунітет.

Після того, як померла дівчинка і лікарі виявили хворобу у матері і ще одного сина – жінку з хлопцем госпіталізували в протитуберкульозний диспансер у Запоріжжі.

Хлопець, який не заразився, поки продовжує ходити в школу. На рівні місцевої влади вирішується питання щодо ймовірного переведення школи на карантин.

Читайте також: За які медичні послуги енергодарці будуть сплачувати кошти?

1 Комментарий
  1. Людмила :

    “Хлопець, який не заразився, поки продовжує ходити в школу. На рівні місцевої влади вирішується питання щодо ймовірного переведення школи на карантин.”
    Насправді цьому хлопчику батьківський та педагогічний колективи даної школи (гімназії) влаштували жорсткий БУЛІНГ! Чергують на вході до навчального заклдаду і не допускають дитину до навчання! Добре хоч вогнище на шкільному подвір’ї не розпалили , щоб не покінчити одним махом із “заразою”! В справу втрутились соціальні служби, можливо їм вдасться зупинити агресію проти дитини.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X