Представники громади Енергодара оцінили події скандальної сесії

27 листопада міський голова Енергодара Павло Музика знову скликав депутатів на сесію. І знову на позачергову, вже 26-у за рахунком. Велика частина питань порядку денного стосувалася житлово-комунальної сфери та подальшої долі комунального підприємства КП ПКВ, у якого, судячи з усього, майбутнього більше немає. Бо не випадково його, образно кажучи, «роздягли як липку», забравши і більшу частину майна, і земельні ділянки.

Представники громади Енергодара оцінили події, що відбулися на сесії
Що думає громада Енергодара про події в сесійній залі?

Уже традиційно цій сесії передувала спільна депутатська об’єднана комісія, на якій бурхливо обговорювалися питання порядку денного. Втім, частина депутатів, наприклад, Сергій Холод і Анатолій Анохін не вважають ці збори об’єднаної комісією, оскільки  регламентом така форма в принципі не передбачена. А, значить, і рішення, які приймалися, не є легітимними? Що, втім, їх колег не зупинило. Всі проекти рішень ними були узгоджені і винесені на саму сесію. Навіть з урахуванням того, що доповідач з комунальних питань – представник УКВ, не зміг чітко відповісти на жодне з них. А головний юрист виконкому традиційно повторював як мантру «все законно, все добре».

Ось тільки Сергій Холод і Анатолій Анохін засумнівалися, що передача частини майна КП ПКВ управлінню комунальної власності та новим комунальним підприємствам – це не є спроба влади уникнути виплати  багатомільйонних боргів, які накопичило ПКВ.

А передача житлового фонду Енергодара з балансу КП ПКВ на баланс БТІ взагалі викликала серйозні дискусії. Головне питання: навіщо це робити –  так і залишився без відповіді. Більшість в депутатському корпусі вперто не помічає «підвоху» в рішеннях, які їм пропонує міський голова. Або помічають, але вважають за краще голосувати «за», бо так було вказано.

Сесія Енергодарської міської ради
Громада Енергодара висловила меру претензії щодо його роботи

А сам Павло Музика вже на сесійному засіданні вирішив «засунути в пакет» всі скандальні комунальні питання та й так і проголосувати. Ні обурення депутатів від опозиції, ні їх вимоги надати слово представнику УКВ, щоб він відповів на численні запитання щодо доцільності таких рішень, ні крики представників громади «Ганьба!» мера не зупинили. Йому в черговий раз згадали керуючу компанію «МДЛ», небажання прислухатися до думки городян, політику кадрових призначень на комунальних підприємствах і багато іншого. Градус емоцій зашкалював настільки, що справа ледь не закінчилося бійкою.

Єдине питання, за яке в цей день депутати проголосували одноголосно, це звільнення заступника міського голова Василя Разводова, якого відправляють на пенсію. Нагадаємо, що  саме він контролював роботу комунальної сфери міста.

Голова профспілкового комітету ВП ЗАЕС Микола Захаров
Микола Захаров – про минулу сесію Енергодарської міської ради

Детальніше про те, що відбувалося на сесії, які доленосні для міста рішення були прийняті і чим вони загрожують в майбутньому, дивіться у спеціальному сюжеті на сайті МедіаЦентру завтра, 29 листопада. Буде гаряче!

 А зараз пропонуємо в повному обсязі послухати оцінку вчорашньої сесії представників громади Енергодара Миколи Захарова, Тамари Бєлік і депутата міської ради Сергія Холода.

Читайте також: Міський голова Енергодара скликає депутатів на позачергову сесію (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

МедіаЦентр Енергодар 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X