Мешканці Енергодара та районів сплатили понад три мільйони податку на нерухомість

До запорізьких місцевих бюджетів за 2019 рік надійшло 129,4 мільйона гривень податку на нерухоме майно. Сплачена сума на 22,8 мільйона або на 21,4% перевищила показник 2018 року, повідомляє прес-служба ГУ ДПС у Запорізькій області.

За рік надходження податку на нерухомість в області зросли на 22,8 мільйона гривень

Запорізькі компанії, організації та установи спрямували до скарбниць 86,4 мільйона гривень податку, що на 9,8 мільйона більше, ніж за попередній рік. Власники нерухомості-фізичні особи поповнили бюджети на 43 мільйони, зростання до рівня 2018 року скало 13 мільйонів гривень.

Найбільші платежі від юридичних та фізичних осіб надійшли до бюджету Запоріжжя – 42,7 мільйона. В свою чергу платники Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів спрямували 3,2 мільйона гривень податку.

Всього минулого року податок на нерухомість в області сплачували 4062 суб’єкти господарювання-юридичні особи та майже 27 тисяч фізичних осіб.

Нагадаємо, податок на нерухоме майно для фізичних осіб нараховується на житлову площу, яка перевищує 60 кв.метрів для квартир, 120 кв.метрів – для будинків і 180 кв.метрів – для різних типів нерухомості. Ставки встановлюються рішеннями місцевих рад: сільських, селищних, міських та ОТГ. Вони не повинні перевищувати 1,5% від мінімальної зарплати за квадратний метр. Податок сплачується тільки за ту площу, яка перевищує пільгову.

Читайте також: На Запорізькій АЕС підбили підсумки місії підтримки МАГАТЕ

1 Комментарий
  1. СэМ :

    Нищета украинского народа с каждым днем крепчает, какие могут быть оплаты??? Еще и приписуете к этим оплатам районы.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X