Кращий початок літа – це «Лазурка»!

Зовсім скоро закінчиться навчальний рік і почнуться літні канікули. Як зробити ці три місяці для дітей насиченими веселощами, розвагами, відпочинком, новими знайомствами? В таборі «Лазурна райдуга» в Кирилівці вже готові зустріти першу зміну дітлахів і знають, чим їх вразити.

Табір «Лазурна райдуга» в Енергодарі знають добре – тут відпочивали енергодарські школярі 80-90-х. Для багатьох «Лазурка» – це щасливе дитинство, веселощі, перше кохання та дружба навіки. Тепер це єдиний у області надсучасний табір, що має вищу категорію.

Кращий початок літа – це «Лазурка»!
Табір «Лазурна райдуга» в Енергодарі знають добре

Перша зміна розпочнеться вже 3 червня, тож робота тут кипить. На величезній території у 5 гектарів розташовані комфортабельні корпуси. Днями привезуть професійне покриття для волейбольного та баскетбольного полів. Це при тому, що професійне футбольне поле в таборі є вже два роки. Триває монтаж скалодрому. А ще на дітей чекає двоповерховий красень-автобус з кондиціонером і телевізором, щоб з комфортом їздити до дельфінарію (вартість квитків на його відвідування входить до вартості путівки).

Харчування в «Лазурці» – також привід для гордості. Зазвичай діти погано їдять та часто каверзують. В таборі цієї проблеми немає – тут 5-разове харчування, меню розроблене дитячим гастроентерологом, працює «шведська лінія» – діти самі обирають, що з’їсти і скільки добавки взяти. Також щоденно готуються страви зі спеціального дієтичного меню, яке пропонують дітям за рекомендацією лікаря. А джерело питної води системи ОСМОС знаходиться біля спальних корпусів – діти можуть набирати воду у свої пляшки або пити з фонтанчиків.

Табір «Лазурна райдуга» пропонує «шведську лінію»
Тут 5-разове харчування, меню розроблене дитячим гастроентерологом

Якщо батьки захочуть провідати свою дитину, то на території табору є гостьові будиночки. А у розпорядженні «лазурят» – сцена із сучасним музичним обладнанням, кінотеатр, міні-зоопарк з поні Яшею, декоративними свинками, кролями та павлінами.

Хороший табір – це хороші вожаті. В «Лазурці» працюють за спеціально програмою викладачі та студенти Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка. Вони лишаються добрими друзями для дітей впродовж багатьох років, і щорічний відпочинок у «Лазурці» – це нагода застрітись з улюбленими вожатими.

Табір «Лазурна райдуга» чекає на юних відпочиваючих
Табір «Лазурна райдуга» пропонує цікавий відпочинок

А ще в «Лазурці» – що вкрай важливо, цілодобово гаряча і холодна вода, душові кабінки, тож діти почуватимуться як вдома, тільки ще краще. Бо в «Лазурці» на них чекають знайомства з однолітками з усієї України, тепле Азовське море і величезний власний пляж, два басейни – глибокий та мілкий, дискотеки, гуртки та творчі студії. А також – походи, зустрічі світанку і ще багато-багато неймовірного, що залишиться в пам’яті назавжди.

Перша зміна в «Лазурці» — з 3 по 21 червня, друга зміна почнеться з 24 червня по 12 липня, третя – з 15 липня по 2 серпня, четверта – з 5 по 28 серпня. Вартість путівок на будь-яку зміну — 12 500 грн.

Важливий і приємний бонус! Для користувачів сайту МедіаЦентр Енергодар діє знижка на першу зміну в “Лазурці”: ціна путівки з 3 по 21 червня складає 10 500 грн замість 12 500 грн. Для того, щоб скористатись знижкою, при купівлі путівки вкажіть промокод:  MEDIA-LAZURKA-2019.

На будь-які питання стосовно табору можна почути відповіді за телефонами: 067-109-15-72, 050-67-28-887.

Заходьте на сайт www.ilovelazurka.com. Для придбання путівок звертайтесь до офіційного представника табору «Лазурна райдуга» в Енергодарі за адресою: вул. Курчатова, 16 (адвокатська контора).

1 Комментарий
  1. Ігор :

    Райдуга??? АААААААААААА 🙂

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X