Як побороти корупцію: слушні поради від енергодарців

Україна займає 120 місце із 180 досліджуваних держав, де рівень корупції зашкалює. Також в звіті Генпрокуратури за минулий 2018 рік повідомляється, що правоохоронці відкрили 2189 кримінальних справ за хабарництво, а в суд було спрямовано тільки 429. За даними силовиків, найбільш корумпованими залишаються земельна, правоохоронна, медична та бізнес-сфери. Для енергодарців проблема корупції та хабарництва теж актуальна.

Як побороти корупцію: енергодарці дали слушні поради
Енергодарці знають, як боротися з корупціонерами!

Жителі Енергодара вважають, що треба ловити корупціонерів на «гарячому» та саджати за ґрати. Аби іншим теж не кортіло. Або забирати всі хабарі та поповнювати бюджети міста та країни.

Жителі Енергодара пропонують саджати корупціонерів за ґрати
Енергодарці радять саджати корупціонерів за ґрати

Та є в Енергодарі  люди, які пропонують  радикальні способи боротьби. Старше покоління виступає за «китайські методи»  – розстріл. Тоді, вважають вони, точно вже ні в кого не підніметься рука взяти хабаря.

Під час нашого опитування люди часто просто розводили руками, бо зовсім зневірилися, та не знають жодних способів боротьби з корупцією. Кажуть, що це тільки безсовісні громадяни роблять такі злочини, і їх вже нічого не виправить.

Жителі Енергодара знають як боротися з хабарниками!
Енергодарці пропонують жорстоко карати корупціонерів

Люди вже не знають як рятуватися від таких нестерпних знущань, коли пенсіонери отримують копійки, а кишені можновладців репаються від грошей. Енергодарці розуміють, що хоч який спосіб боротьби з корупцією не вигадуй, на жаль, вона все одно нікуди не подінеться. Тож, потрібні державні методи покарання, які дійсно будуть ефективними.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарцю потрібна допомога в боротьбі зі страшною недугою

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X