Чим пишаються енергодарці у своєму місті?

Енергодар – молоде та перспективне місто. Ми поцікавилися у городян, чим вони пишаються та що, навпаки, їх розчаровує в Енергодарі? Відповіді були різноманітні.

Чим пишаються енергодарці у своєму місті?
Плюси VS мінуси Енергодара або чим пишаються містяни

Жителі так сильно змучилися комунальними негараздами, що навіть просте запитання «чим ви пишаєтеся в Енергодарі?», не сприймають  як інтерес про архітектуру чи місця відпочинку. Енергодарці хваляться успіхами новостворених ОСББ, які для них зараз є найбільшою гідністю міста. Показують журналістам квіткові клумби, розповідають про заміну покрівель. Зараз для них це дійсно гордість.

Зараз для енергодарців ОСББ - найбільша гордість
Енергодарці хваляться успіхами новостворених ОСББ

Та, звісно, були й ті, що назвали й інші плюси. Говорили про чудові дитячі майданчики, молоді деревця, Алею троянд, про освітлення, нові дороги та ще багато чого гарного, що є в нашому місті.

На жаль, є й мінуси. Енергодарці занепокоєні станом міських вулиць та власних під’їздів. Брудні прибудинкові території, гнилі сміттєві баки, міські фонтани, які могли бути кращими… Все це не аби як хвилює жителів  і вони переймаються про майбутнє Енергодара.

Енергодарці занепокоєні станом міських вулиць, та власних під’їздів
Люди переймаються про майбутнє Енергодара

Можна довго перераховувати позитивні та негативні сторони, але, як зазначив один досвідчений житель Енергодара, місто потребує гарного господаря, який наведе лад  всюди: як в комунальній сфері, так  і в загальних проблемах.

Та ми  все одно дуже любимо Енергодар. Адже найбільшою його гідністю є люди, які тут живуть та працюють. Віримо, що спільними зусиллями ми зможемо зробити так, аби Енергодаром пишався кожен, і міг назвати тільки його плюси.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі поліцейські розшукали зниклого підлітка

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X