Два райони Запорізької області виконали план по весняному призову на 100%

Для Запорізької області наряд на формування становить 958 осіб. Наразі призвано 567 осіб, що становить 59% виконання плану.

Наряд на формування для Запорізької області становить 958 осіб
Запорізький та Великобілозерський райони виконали поставлене завдання на 100%

Нагадаємо, державне завдання на весняний призов цього року на строкову військову службу становить 794 чоловік, з них будуть направлені: у частини Збройних Сил України – 348 чоловік, у частини Національної гвардії України – 215, у частини Державної прикордонної служби України – 201, у частини Державної спеціальної служби транспорту – 30. З урахуванням резерву в кількості 164 чоловік загалом необхідно призвати 958 осіб.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, Запорізький та Великобілозерський райони виконали поставлене завдання на 100%.

Проте не всі райони області на достатньому рівні виконують завдання з призову громадян на строкову військову службу, тому необхідно посилити роботу на місцях. Зокрема, найнижчі показники з призову наразі мають Бердянськ та Бердянський район, а також Мелітопольський та Приморський райони.

Нагадаємо, призову підлягають юнаки 1992–2001 років народження. Термін проходження строкової служби становить 18 місяців з рівнем вищої освіти спеціаліст, для магістрів – 12 місяців.

В зону проведення ООС військовослужбовці строкової служби не направляються. Мінімальне грошове забезпечення солдата строкової служби становить 350 гривень, а в подальшому залежить від посади та військового звання. Під час призову на строкову військову службу виплачуються кошти у розмірі близько 4000 гривень. За призовниками, призваними на строкову військову службу, зберігається попереднє місце роботи і середньомісячна заробітна плата на весь період проходження служби.

Солдат строкової служби після шести місяців служби може укласти контракт на проходження військової служби за контрактом терміном на три роки або після 11 місяців служби – на шість місяців.

Для проведення весняного призову на військову строкову службу ще залишається частина квітня, травень і частково червень.

Перша відправка юнаків на навчання зі збірного пункту відбудеться 23 квітня та закінчиться 14 червня.

Читайте також: Енергодарці перерахували майже 19 мільйонів гривень військового збору

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X