Чи повернуть енергодарцям пільгові тарифи на електроенергію?

Вчора, 11 січня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. Єдине питання, винесене на порядок денний, стосувалося звернення виконкому до Президента України, Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра, голів Запорізької облдержадміністрації та облради, народного депутата України Юлії Яцик щодо відновлення пільгових тарифів на електроенергію для населення, яке постійно проживає у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій.

Виконком ухвалив звернення до Президента та Уряду щодо відновлення пільгових тарифів на електроенергію
Виконком ухвалив звернення до Президента та Уряду щодо відновлення пільгових тарифів на електроенергію

Як відомо, Кабінет Міністрів України напередодні Нового року зробив населенню своєрідний «подарунок під ялинку», скасувавши пільговий тариф на електроенергію, встановлений на рівні 90 коп. за кВт/год для населення на перші 100 кВт/год та встановив з 1 січня 2021 року єдину фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1 грн 68 коп. за кВт/год.

У зверненні виконком від імені енергодарської громади просить терміново втрутитися в ситуацію та ініціювати питання щодо внесення необхідних змін до Закону України «Про ринок електричної енергії» та доповнень до Закону України «Про ринок електричної енергії» та ст. 12 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційної безпеки», а також відповідні підзаконні нормативно-правові акти в частині відпуску населенню, яке проживає в 30-кілометровій зоні АЕС, електроенергії за тарифом 70%  від рівня діючого тарифу.

Члени виконкому одноголосно підтримали звернення. Залишається сподіватися, що верховна влада все-таки почує голос населення і наше об’єктивне право на пільги буде відновлено.   

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як енергодарцям повернутися у робочий режим після свят: поради психолога

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X