Енергодарка 15 років піклується про безхатніх тварин

Зимно й голодно братам нашим меншим… А зараз, в період сильних морозів, пухнасті чотирилапі особливо потерпають від холоду та нестачі їжі. В Енергодарі долею безхатніх тварин переймаються хіба що волонтери та окремі небайдужі до проблем тваринок люди. Одна з них – пані Надія.

Вусані приходять до місця годування, наче за годинником
Вусані приходять до місця годування, наче за годинником

У дворі за адресою Будівельників, 36 жінка відома своєю завзятою любов’ю до вуличних котів і кішечок. Не дивлячись на пори року і мінливу погоду, вже понад 15 років пані Надія двічі на день виходить на вулицю, щоб погодувати вусатих безхатченків. Вдома на неї чекають свої три домашні кішки. Але любові волонтерки вистачає на всіх. Годує своїх улюбленців Надія кашею, рибою та дешевим кормом. За словами жінки, на це витрачається чимало коштів. Але по-іншому вона не може.

Знайомтеся – вусаті красуні Матильда, Марта, Зоя та інші
Знайомтеся – вусаті красуні Матильда, Марта, Зоя та інші

Зараз під негласною опікою пані Надії – понад 30 котиків зі свого та сусідніх дворів. Вони, наче за годинником, приходять, щоб «матуся» Надя їх погодувала. Іноді, говорить волонтерка, котів доводиться і лікувати. Адже через людську недбалість коти часто травмуються.

До захоплення пані Надії сусіди ставляться по-різному. Але потужної підтримки немає. Тож, не дивлячись ні на що, волонтерка тихо робить свою справу. Адже це приносить їй неабияке задоволення. І безхатнім тваринкам добре – завдяки піклуванню Надії у них завжди є що поїсти і що попити.

Від імені редакції ми дякуємо кожному волонтеру, кожному небайдужому, хто піклується про нужденних. І мова не лише про тварин.

І закликаємо бути людяними і не стояти осторонь проблем тварин, особливо взимку, в період сильних морозів. Щоб чотирилапі не загинули, впускайте їх погрітися у під’їзди. Не жалкуйте трохи їжі і води. Вірте, ваше добро завжди повернеться до вас.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі ще 17 жителів захворіли на COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X