Підтримка учасників АТО/ООС, оновлення тарифів на платні соціальні та медичні послуги в Енергодарі: що ухвалив виконком

Вчора, 20 січня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.

Підтримка учасників АТО/ООС, оновлення тарифів на платні соціальні та медичні послуги в Енергодарі – ключові питання виконкому

Як повідомляє пресслужба міськради, члени виконкому підтримали рішення щодо внесення змін до Порядку надання допомоги, передбаченої Комплексною програмою підтримки учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей на 2021-2023 роки. До програми включили додатковий західнадання щомісячної грошової допомоги на часткову компенсацію вартості комунальних послуг родинам померлих учасників  АТО/ООС, які не отримують державних пільг.

У минулому році програму теж доповнили новими заходами. Це виплата щомісячної матеріальної допомоги дітям загиблих учасників АТО/ООС до досягнення 23-річчя, а також надання разової грошової допомоги на виготовлення та встановлення надгробка на могилі померлого учасника АТО/ООС.

Виконавчий комітет затвердив оновлені тарифи на платні соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування управління праці та соціального захисту населення. Такі зміни пов’язані з підвищенням з 1 січня мінімальної заробітної плати.

Спеціалісти територіального центру забезпечують соціальне обслуговування енергодарців похилого віку, осіб з інвалідністю та громадян, які потребують допомоги. Послуги, що надаються спеціалістами: допомога у веденні домашнього господарства, оформленні документів, придбання і доставка товарів та медикаментів, здійснення санітарно-гігієнічних заходів та інші. 

Також на засіданні додатково розглянули питання про внесення змін до прейскуранту цін на платні медичні послуги КНП «СМСЧ», які не входять до пакету медичних гарантій та не оплачуються Національною службою здоров’я України. За рішенням виконкому зменшено вартість деяких лабораторних досліджень, послуг офтальмолога, уролога, дитячого травматолога, дитячого дерматолога, гінеколога та фізіотерапевта. Проте зросла ціна на послуги лікаря-ендоскопіста, хірурга та онколога. Коливання вартості відбулося через введення в експлуатацію нового обладнання, а також залучення до роботи спеціалістів з іншою категорією тощо.

На засіданні також розглянули питання, які стосувалися затвердження порядку проведення конкурсної процедури призначення на посаду керівника комунального закладу культури у новій редакції, врегулювання житлових питань, захисту прав дітей, організації роботи міських служб зі зверненнями громадян.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: На кошти державної субвенції в Енергодарській медсанчастині облаштують власну…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X