Підсумок дня в Енергодарі: тимчасові тарифи НЕ встановили, петиції НЕ роздивилися

Одже, підсумок довгого сесійного дня невтішний. Безліч суперечок, великі емоції, взаємні звинувачення – всього цього було вдосталь. Але жодна з електронних петицій щодо зміни складу виконавчого комітету та відставки секретаря Енергодарської міської ради Лесі Нікітіної сьогодні, 16 травня, так і не була розглянута депутатами. До них просто не дійшла черга, адже пропозиція і навіть вимога перенести розгляд петицій з кінця порядку денного на його початок, зранку не знайшла підтримки у депутатської більшості.

Підсумок дня: Енергодар без тарифів «ТВК», петиції не розглянуті, суперечки тривають
Підсумок дня в Енергодарі: тимчасові тарифи НЕ встановили, петиції НЕ роздивилися

А застрягли депутати на питанні щодо подальшої долі КП «Тепловодоканал» в контексті визначення тарифів, за якими працюватиме підприємство і забезпечуватиме заробітну плату своїм співробітникам. Пропозиція від влади і, вочевидь, від керівництва КП «ТВК» була наступною: таки «запустити» ті скандальні тарифи, які були прийняті в квітні і викликали хвилю обурення. Але, щоб зменшити навантаження на людей, встановити тільки 50 % від їх повної вартості. А іншу половину пропонувалося компенсувати КП «Тепловодоканал» з бюджету міста.

Та це викликало нищівну критику, адже, як стверджували деякі депутати, законодавство більше не дає права виділяти такі компенсації. А якщо дати можливість владі затвердити ті тарифи, які вона просуває, то Енергодар більше від них ніколи не відкараскається, бо вони вступлять в дію і не матимуть зворотної дії. Водночас всі розуміють, що ситуація зайшла в глухий кут. Комунальникам потрібна зарплата, містянам – надані послуги за розумну і зрозумілу їм вартість, а всьому Енергодару в цілому потрібен мир та спокій.

Підсумок дня: Енергодар без тарифів «ТВК», петиції не розглянуті, суперечки тривають
Депутати розійшлись, так і не закривши сесію

Сперечалися дуже багато. Навіть робили тривалу паузу, збиралися на окрему нараду депутатським складом та з активістами. Та кожна з пропозицій, що лунали цього дня, не знайшла повної підтримки. Тому наприкінці дня депутати все ж таки розійшлись, так і не закривши сесію. Представники влади порадили активістам визначитися, що саме вони хочуть. Та чи готові вони прислухатися до цих побажань?

Читайте також:Енергодарці в рамках «Марафону унікальних справ» втілили цікаві проекти н

1 Комментарий
  1. Наумичев :

    музыку на гиляку

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X