Підсумки виконкому: як в Енергодарі готуються до нового навчального року?

Минулого тижня в Енергодарі відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Обговорювалися важливі питання, в тому числі й підготовка закладів освіти до нового навчального року.

 Начальниця управління освіти Світлана Букреєва  розповіла, що наразі вже заплановано проведення ремонтів електромереж та комунікацій, розпочато ремонт ресурсних кімнат у ДНЗ №8 та ЕЗОШ №7, капітальний ремонт спортивної зали ЕЗОШ №4 та сантехніки в ЕБГ «Гармонія», монтаж пожежної сигналізації в ЕЗОШ №2 та капремонт поливопроводу. У червні планується закупівля навчальних посібників, пожежного обладнання, медикаментів та придбання навчальних засобів та обладнання.

Світлана Букреєва – начальниця управління освіти Енергодарської міської ради
Світлана Букреєва – начальниця управління освіти Енергодарської міської ради

Окрім цього, членам виконавчого комітету начальниця фінансового управління Олена Денисенко доповіла про підсумки виконання бюджету міста за I квартал 2020 року. Так, за цей час у міську скарбницю поступило 254 мільйони 200 тисяч гривень. З них, по загальному фонду – 241 мільйон 400 тисяч гривень, по спеціальному фонду – 12 мільйонів 900 тисяч гривень.

Олена Денисенко – начальниця фінансового управління Енергодарської міської ради
Олена Денисенко – начальниця фінансового управління Енергодарської міської ради

Також на засіданні говорили про видалення зелених насаджень, розбирали житлові питання та погоджували зміни в різних програмах. Пізніше Світлана Букреєва доповіла про організацію літнього оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та підлітків влітку. Стало відомо, що пришкільні табори з денним перебуванням дітей розпочнуть свою роботу одразу після завершення карантину. Табори для учнів 1-4 класів буде відкрито на базі ЕЗОШ №2, ЕЗОШ №4 та ЕЗОШ №7. До того ж, на базі ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 спільно з профспілковим комітетом ВП «Запорізька АЕС» планується відкрити пришкільний табір відпочинку «Посмішка». В цьому році запит батьків на влаштування дітей до таких таборів складає 340 осіб, це на 60 дітлахів більше, ніж у 2019-му.

Підсумки засідання виконкому: в Енергодарі готуються до нового навчального року?
Як в Енергодарі готуються до нового навчального року?

Сподіваємося,  ситуація з карантином дійде до логічного завершення і літо-2020 ми проведемо вже без обмежень. Але не факт. Зараз же депутати готуються до чергової сорок другої сесії міської ради, яка відбудеться в цю п’ятницю, 29 травня. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті, про найцікавіше з засідання ми обов’язково вам повідомимо.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чи буде Енергодар зеленим влітку? Питаємо у комунальників

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X