На Запорізькій АЕС підбили підсумки місії підтримки МАГАТЕ

На Запорізькій АЕС з метою підтримки станції до місії OSART протягом трьох днів працював старший фахівець з ядерної безпеки МАГАТЕ Фумін Цзян за напрямом «Лідерство та управління з метою забезпечення безпеки».

Фахівець з ядерної безпеки МАГАТЕ Фумін Цзян працював на ЗАЕС протягом трьох днів

На заключній нараді фахівці станції і експерт МАГАТЕ обговорили результати місії підтримки і намітили подальші плани з підготовки до місії OSART. Про це повідомляється на сайті Енергоатому.

За моїми спостереженнями персонал АЕС дуже професійний, відкритий. Приміщення, в яких міститься обладнання, знаходяться в хорошому стані. Ведення господарства і чистота – все на належному рівні», – відмітив Фумін Цзян.

Під час місії на Запорізькій АЕС старший фахівець з ядерної безпеки МАГАТЕ провів спостереження за діями оперативного та ремонтного персоналу, спостерігав за проведенням інструктажу та нарад на блочному щиті управління і в машинному залі енергоблоку №4 при виконанні робіт на місцях.

Результати місії підтримки МАГАТЕ обговорили на заключній нараді

Під час відвідування контрольованої зони блоків №2 та №6 спостерігав за виконанням робіт персоналом. Також він провів інтерв’ю з фахівцями різного рівня і брифінг з координатором від Запорізької АЕС. За результатами роботи на ЗАЕС експерт МАГАТЕ визначив три області для покращення.

Проведення місії – ще один крок у напрямку підготовки Запорізької АЕС до майбутньої місії OSART в 2021 році. На сьогоднішній день у нас є звіт з трьома рекомендаціями. І протягом року нам необхідно привести всі напрямки нашої діяльності до вимог МАГАТЕ. Я вдячний вам за вашу відкритість в проведені місії на нашій станції, – зауважив генеральний директор Запорізької АЕС Петро Котін.

Читайте також: В Енергодарі у військовій частині 3042 провели тренування з бойової готовності

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X