Тарифи на теплову енергію ЗАЕС, демонтаж паркувальних бар’єрів в Енергодарі, співфінансування ОСББ: підсумки виконкому

На черговому засіданні виконавчого комітету, що відбулося 19 серпня, розглянули 35 питань.

Одне із питань порядку денного стосувалося погодження проєкту змін до Програми забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб Енергодара на поточний рік. Для них за рахунок цільових коштів державної субвенції (2,06 млн грн) та міського бюджету (884 тис грн) програмою передбачено придбання трьох квартир.

Начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Анатолій Мариненко розповів про зміни до Програми забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб
Начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Анатолій Мариненко розповів про зміни до Програми забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб

Виконавчий комітет підтримав рішення про внесення змін до Порядку співфінансування капітальних ремонтів в об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків. Зміни направлені на врегулювання взаємовідносин між управлінням комунальної власності та ОСББ, розподіл їхніх обов’язків та повноважень, упорядкування питань стосовно дольової участі у виконанні ремонтних робіт та інше.

Члени виконкому підтримали рішення про затвердження Реєстру застрахованих осіб на отримання у 2021 році матеріальної допомоги з міського бюджету на період обмежувальних протиепідемічних заходів.

«До цього реєстру включено дані по 254 застрахованим особам. Загальна сума виплат по ним складає 1 млн 526 тис. гривень. Тобто кожна особо отримає по 6 тис. гривень», – підкреслила начальниця управління економіки міської ради Олена Овчатова.

Начальниця управління економіки міської ради Олена Овчатова
Начальниця управління економіки міської ради Олена Овчатова

Отже фінансову допомогу отримають суб’єкти господарювання та їхні наймані працівники, які не мали можливості працювати у карантинний період і понесли певні збитки. Прийом заяв від підприємців здійснюється у Центрі надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» і триватиме до 30 вересня.

Виконавчим комітетом встановлено нові тарифи на теплову енергію ВП «Запорізька АЕС». Минулорічний тариф на теплову енергію складав 135,82 грн/Гкал (без ПДВ). Новий проєкт тарифу розрахований для всіх груп споживачів та складає 143,11 грн за 1 Гкал (без ПДВ), у тому числі: послуга транспортування складає 42,90 грн за 1 Гкал, а послуга постачання дорівнює 1,16 грн за 1 Гкал.  Щодо тарифу на виробництво тепла, то його встановлено відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, він сягає 99,05 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

Чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міськради
Чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міськради

Як зазначила начальниця управління економіки Олена Овчатова, основними факторами, що вплинули на збільшення діючих тарифів стали: зростання заробітної плати, збільшення витрат на виконання планово-попереджувальних ремонтів та збільшення витрат на амортизацію.

Присутні також розглянули питання стосовно демонтажу самовільно встановлених обмежувачів руху. У подвір’ях деяких будинків або на загальноміських територіях зустрічаються облаштовані мешканцями паркувальні бар’єри для приватного транспорту. Однак такі споруди не тільки ускладнюють переміщення пішоходів та транспорту, але й повністю порушують встановлені законодавством правила благоустрою.

Відповідно до рішення виконкому власники таких конструкцій повинні їх демонтувати у двотижневий строк. У місцях, де бар’єри своєчасно не приберуть, працівники КП «ЦД «Промінь» до 1 жовтня демонтують їх самостійно, у присутності правоохоронців.

У подальшому розміщення будь-яких обмежувачів руху, встановлених з порушенням вимог чинного законодавства на загальноміських та прибудинкових  територіях, тротуарах, у межах червоних ліній вулиць, на землях комунальної власності, заборонено

 Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: До школи готові: енергодарські першачки з багатодітних сімей отримали нові ранці з…

Комментарии закрыты.

X