Підсумки «бюджетної» сесії в Енергодарі: куди народні обранці спрямували кошти

В Енергодарі пройшла десята позачергова сесія міської ради, на якій депутати розглянули близько сорока питань порядку денного.

«Бюджетна» сесія в Енергодарі: куди депутати спрямували кошти
«Бюджетна» сесія в Енергодарі: куди депутати спрямували кошти

Зокрема, рішенням міської ради затверджено положення про відділи та управління міської ради, які були утворені після реорганізації. Окремими рішеннями депутати затвердили положення про управління праці та соціального захисту населення та управління економіки. Також на сесії затвердили статути комунальних підприємств «Промінь» та «Комунальні системи».

Енергодарські депутати підтримали рішення направити до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини звернення щодо захисту прав мешканців зон спостереження АЕС України. У ньому озвучено вимогу надати сприяння у поновленні права мешканців населених пунктів зон спостереження АЕС на пільговий фіксований тариф на електроенергію у розмірі 70% від діючого. Детальніше про це дивіться у нашому сюжеті.

Далі депутати затвердили зміни до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста на 2019-2021 роки. До неї включили додаткові заходи та збільшили їх фінансування. Серед запланованих заходів – розробка ПКД для встановлення пандусів та підйомників у житлових будинках, експертне обстеження ліфтів, придбання автотранспорту та спецтехніки для комунальних підприємств, благоустрій зон відпочинку та багато іншого.

Також на сесії затвердили міську програму забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб на 2021 рік. У цьому році за кошти міського бюджету та державної субвенції планується придбати 6 квартир для вимушених переселенців.

Задля підтримки проєкту «Поліцейський офіцер громади» депутати внесли зміни до міської програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки на 2021–2023 роки. В Енергодарі працюватимуть 8 поліцейських офіцерів громади, які охоплять всю територію міста. Відповідними коригуваннями до бюджету виділено кошти на придбання двох електрокарів для правоохоронців.

Основне ж питання порядку денного стосувалося коригувань міського бюджету. Депутати виділили кошти на реконструкцію дорослої поліклініки та дитячого стаціонару, приміщень рентген-кабінету та кабінету комп’ютерної томографії СМСЧ, облаштування пандусами закладів культури, придбання ноутбуків для вчителів, капремонти спортивних майданчиків та стадіонів закладів освіти та інше.

На сесії також затвердили Положення про порядок проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти, а також склад конкурсної комісії щодо проведення конкурсів на посади керівників.

Через зміни у законодавстві депутати ухвалили рішення про перейменування, зміну типу та затвердження статутів закладів освіти Енергодара. Відтепер всі школи міста перейменовані у гімназії. Крім того, ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 та №9 отримали назви Енергодарська початкова школа №6 та №9. А ДНЗ №5 та №10 перейменовані у заклади дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №5 та №10.

З цими та іншими рішеннями, ухваленими на десятій позачерговій сесії, можна ознайомитися на сайті Енергодарської міської ради:  https://www.en.gov.ua.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Велике свято спорту: Енергодарська школа боксу відзначила 20-річний ювілей

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X