В Енергодарі реформували «швидку»: відтепер функціонує підстанція екстреної медичної допомоги

З 1 липня в Енергодарі запрацювала підстанція екстреної медичної допомоги. У рамках медичної реформи нове відділення «швидкої» відійшло до підпорядкування Запорізького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.

В Енергодарі з 1 липня запрацювала підстанція екстреної медичної допомоги

За кошти міського бюджету в одному з блоків СМСЧ провели ремонт у відповідності до вимог МОЗ. Тобто, підстанцію розмістили в окремій будівлі на території СМСЧ, де поряд передбачено місце під паркування транспорту. Виїзд «швидких» буде здійснюватися на проспект Будівельників.

Загалом, екстрену допомогу енергодарцям тепер надають дві бригади у складі 8 фельдшерів. Залежно від навантаження, у подальшому є можливість залучати додаткові бригади. Енергодарські медики виїжджають на виклики на сучасних машинах, обладнаних всім необхідним. 

Звернутися за екстреною медичною допомогою можна за номером «103» (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних). Медики виїжджатимуть на термінові виклики, пов’язані з критичними станами, у випадках наявності загрози життю.

Читайте також: Наслідки децентралізації: що буде з Енергодаром, якщо місто підпорядкують Василівці?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X