Домашній арешт чи позбавлення волі? Суд обрав запобіжний захід підозрюваному

Медіа Центр раніше повідомляв  про те, що правоохоронці вилучили у жителя села Водяне більше 30 кг наркотичної речовини. Чоловік 1989 року народження зареєстрований в Енергодарі, а в сусідньому селі він мешкає та займається господарством. Після проведення необхідних слідчих дій йому було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 307 Кримінального кодексу України: незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Злочин, який інкримінується чоловіку, є особливо тяжким
Правоохоронці вилучили у жителя села Водяне більше 30 кг наркотичної речовини

Злочин, який інкримінується чоловіку, є особливо тяжким і передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 9 до 12 років. На засіданні Кам’янсько-Дніпровського районного суду, яке відбулося 19 листопада, підозрюваному обирали запобіжний захід. Прокуратура та поліція наполягали на утриманні під вартою.

На засіданні суду підозрюваному обирали запобіжний захід
Прокуратура та поліція  наполягли на утриманні під вартою

Але  захисник підозрюваного Владислав Дьяченко не погодився з правоохоронцями. Та більше того, він вважає їх необ’єктивними. Адже в подвір’ї у селі Водяне, окрім родини підозрюваного, проживають два найманих робітника. Їх причетність до справи, начебто, не розглядалася. Окрім цього, є ще ряд факторів, які мали б вплинути на рішення суду. Зокрема, адвокат стверджує, що підозрюваний має проблеми зі станом здоров’я; має неповнолітню дитину, яка також має певні вади здоров’я; постійно проживає на одному місті; працює на державному підприємстві.

Враховуючи все вищезазначене, адвокат звернувся до суду з проханням не застосовувати запобіжний захід пов’язаний з триманням під вартою. Врешті, заслухавши аргументи обох сторін, суддя Віталій Васильченко, прийняв наступне рішення:

«Обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді цілодобового тримання під домашнім арештом, із застосуванням до нього електронних засобів контролю, строком на 60 днів із забороною залишати житло у селі Водяне».

Суд також зобов’язав підозрюваного виконувати наступні процесуальні обов’язки:

«З’являтися до слідчого та прокурора за першою вимогою, повідомляти правоохоронців та суд про зміну місця проживання, утримуватися від спілкування зі свідками даного кримінального впровадження, здати на зберігання правоохоронним органам паспорт для в’їзду та виїзду закордон і носити електронний засіб контролю».

Суд також зобов’язав підозрюваного виконувати процесуальні обов’язки
Підозрюваному обрали  запобіжний захід, у вигляді цілодобового тримання під домашнім арештом

А от яким буде рішення суду після розгляду справи по суті, чи буде доведена провина підозрюваного і чи отримає він врешті покарання,  будемо відслідковувати надалі.

Дар’я Климак, Денис Скачок, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: У Кам’янці-Дніпровській ввели карантин через небезпечний бур’ян

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X